logo


16 Ağustos 2016

Tuğçe Kazaz’dan Sıla tweet’i

Tuğçe Kazaz’dan Sıla tweet’i

Tuğçe Kazaz sosyal medyada son zamanlarda hedef gösterilen ünlü sanatçı Sıla ile ilgili bir tweet yazdı.

Türkiye’nin geçirdiği zor günlerde, son zamanlarda magazin gündeminin ise en çok konuşulan konusu Sıla’nın ‘demokrasi mitingi’ için yaptığı yorum oldu. Adeta okların hedefi haline gelen Sıla’ya Aylin Aslım, Hülya Avşar gibi birçok ünlü isimden sonra Tuğçe Kazaz’dan da destek geldi.

7 Ağustos’ta gerçekleşen demokrasi mitingine milyonlar akın etti. Pek çok ünlü ismin de katıldığı miting için “Darbeye karşıyım ama Yenikapı’daki şova katılmayacağım” açıklaması yapan Sıla, gündemi değiştirdi. Hatta sanatçının konserleri birer birer iptal edildi. Halkı ikiye bölen bu açıklama sonra Sıla, sözlerimin arkasındayım diyerek dik bir duruş sergiledi. Ünlülerden de ünlü sanatçıya destek veren de oldu, tepki gösteren de…

KADINA KÜFÜR EDENE…

1

Siyasi açıklamaları ve sivri çıkışlarıyla bildiğimiz Tuğçe Kazaz, ünlü sanatçı hakkında bir tweet attı. “Yüce Kitabımız Kur’an-ı Kerim okunurken, Sıla’ya yani bir kadına küfür edene sahip çıkanları, kendi vicdanlarına havale ediyorum. iyi geceler” yazarak tepkilerin ağır olduğuna dikkat çekti.

Etiketler: » » » » » »
Share


#

SEN DE YORUM YAZ

8+10 = ?