logo

13 Ocak 2016

Tuğçe Kazaz’dan çarpıcı ‘Sultanahmet’ tespitleri!

Eski manken Tuğçe Kazaz, Atatürk ile AK Parti arasında öyle bir ilişki kurdu ki, tweetleri okuyanlar şoke oldu.

Eski manken Tuğçe Kazaz, Sultanahmet’te meydana gelen terör saldırısı sonrası sosyal medya hesabından ‘çarpıcı’ tespitlerde bulundu.

Twitter hesabından açıklamalarda bulunan eski manken, yeni AKP entelektüeli Tuğçe Kazaz, Sultanahmet saldırısıyla, “Cumhurbaşkanı Erdoğan’a ‘Ortadoğu’ndan uzak dur’ mesajı verildiğini öne sürdü.

İşte Kazaz’dan Sultanahmet saldırısı sonrası ‘kritik tespitler’

“ERDOĞAN’A MESAJ VERMEK İSTEDİLER”

Bu terör eyleminin Sultanahmet ve Ayasofya yakınında, dikilitaş’ın orda gerçekleşmiş olması, Ülke turizmine darbe vurmaktır. En çok turiste ev sahipliği yaptığımız Ülkelerden biri olan, Alman kafilesinin, saldırı için seçilmiş olması, tesadüf değildir. Ortadoğu’da başta yeni nesil enerji olmak üzere, tüm enerji kaynaklarını bir yüzyıl daha, sömürme planları yapanlar, onlara engel olmak isteyen ve mazlumların hakkını korumaya çalışan, güçlü Türkiye Devletine ve Sn. Erdoğan’a “Ortadoğu’dan uzak dur!” mesajını verdiler.

“TERÖR DEVLETİ KURMAK İSTEYENLERE DUR DİYEN TÜRKİYE’YE…”

Teröristlerine ve kan emici planlarına engel olmak için, Kuzey Irak’ta bulunan askerlerimizden, rahatsız oldukları için, çekin diyorlar. 911 km sınırımız olan Suriye’de, terör menşeli yeni bir devlet kurmak isteyenlere, dur diyen Türkiye’ye, gözdağı vermeye çalıyorlar. Kısacası, Ortadoğu ve mazlumlar için, varlık göstermeye çalışan Türkiye’ye, teröristler ile Ülkenizi kana bularız diyorlar.

Tweetler yazıldığı şekilde alınmıştır.

Kaynak:Sözcü

Etiketler: » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

2+6 = ?