logo


30 Ağustos 2017

Tuğba Özay: Güzellik başa bela

Eski menken Tuğba Özay dün arkadaşı Vatan Şaşmaz’ın cenazesine makyajlı bir şekilde katıldığına dair hakkında yapılan eleştirilere sosyal medya hesabından yanıt verdi

Eski sevgilisi Filiz Aker tarafından öldürülen Vatan Şaşmaz, dün son yolculuğuna uğurlandı. Cenaze törenine halkın yoğun ilgi gösterdiği görülürken, ünlü isimler de Vatan Şaşmaz’ı son yolculuğunda yalnız bırakmadı. Çocuklar Duymasın dizisinde birlikte oynadığı isimler cenaze töreninde hazır bulunurken Vatan Şaşmaz’ın podyum yıllarından arkadaşı Tuğba Özay da cenazede arkadaşına olan son görevini yerine getirmek üzere hazır bulundu.

Tuğba Özay, Vatan Şaşmaz’ın cenazesi toprağa verilene kadar onunla birlikte kalırken bir magazin programında hakkında yapılan eleştiriler yüzünden canı bir hayli sıkıldı.

Tuğba Özay cenazeye makyajlı bir şekilde katıldığına dair hakkında yapılan eleştirilere sosyal medya hesabından cevap verdi.

İŞTE TUĞBA ÖZAY’IN YANITI:

”İki kadın çıkmış televizyona hakkımda ileri geri konuşuyor… Esasında ben böyle polemiklerden hep uzak durmak istediğim için çoğu zaman muhatap almam, konuşmam… Çünkü istenileni bilirim. Fakat sevenlerimden gelen yoğun baskı üzerine açıklama gereği duyuyorum:

Acı bir ölümün ardından bunları tartışıp konuşacak kadar ucuzladıysa ölüm bu ülkede vay halimize!

Ben ki günlük hayatımda asla makyaj yapmam, profesyonel çekimlerimde bile fondöten kullanmam ki kalkıp cenazeye giderken makyaj yapacağım…

Sizler yüzünüzü kapatabilmek için kilolarca fondöteni suratınıza boca ederken ben zerre sürmem onlardan yüzüme. Yakınımda olan herkes,ekibim kim varsa yanımda çok çok iyi bilir. Siz kalkmış makyaj yapıp süslenip püslenip cenazeye katıldığımı kamuoyunda hakkımda yaratmaya çalıştığınız algı doğrultusunda konuşuyorsunuz.

”BU ÜLKEDE ÖLMEK BİLE SUÇ”

Biraz kaba olacak herkesin affına sığınarak diyeceğim o ki güzellik cidden başa bela .. Ve bu ülkede ölmek bile neredeyse suç olmuş!”(Posta)

Etiketler:

Share
#

SENDE YORUM YAZ

3+8 = ?