logo


Tufan İletişim Cep Telefonu Hastahanesi

Cep telefonu tamirinde güven, uygun fiyat, hız ve kaliteli işçilik her kullanıcı için önemlidir. Bunun bilinciyle yola çıkan Tufan İletişim Türkiye’nin en büyük cep telefonu tamiri hastanesini Kadıköy’de hizmete açmıştır.

Türkiye’nin en köklü ve en modern cep telefonu teknik servislerinden olan firmamız hizmetlerini günden güne artırarak tüketicilere en iyi hizmeti vermeyi amaç edinmiştir.

Yapmış olduğumuz servis hizmetlerinde garanti vererek müşterinin güvenini sağlamak başarıya ulaşmamızdaki en büyük etkendir.

Teknolojinin değişirken gelişmesine ayak uydurmak çok zordur. Tufan iletişim olarak zamanın hızlı aktığı çağımızda kendimizi sürekli yenilerek gelişmeleri an be an takip ederek siz değerli müşterilerimizle paylaşıyoruz.

Vizyonumuz ve Misyonumuz

1995’ten sonra kullanılmaya başlanan cep telefonları 25 yıllık süreçte sürekli çeşitlendi ve değişti. Çeşidin artmasıyla birlikte telefon tamiri sıkıntıları da kendini göstermeye başladı. İnsanlar yüksek ücretler ödedikleri bu telefonları alırken altyapısına, sunduğu hizmete ve servis garantisine bakmaya başladı.

Tufan İletişim olarak cep telefonu tamirinde ülkemizin en tecrübeli cep telefonu servisini kurduk. Kaliteden taviz vermeden çözüm odaklı hizmet üretmeye çalışıyoruz. Cep telefonu tamirindeki gelişmeleri sürekli takip ediyoruz. Her geçen gün hedefine emin adımlarla ilerleyen firmamız ülkemizde sıkıntılı olan “tamir sonrasında hizmet” sektöründe de öncü kuruluştur.

7/24 hizmet prensibiyle hareket eden firmamız en ufak sorununuza kısa sürede yanıtlar. Vizyonumuz müşteri memnuniyetini maksimum seviyede tutmaktır. Bunun için küçük büyük demeden tüm sorunlarınıza derhal çözüm üretiriz. Unutmayın, bize tamir için gönderdiğiniz telefonlarınızda yapılan her türlü işlem firmamız tarafından garanti altındadır. Çağın ve teknolojinin getirdiği anlayışa uygun olarak servisimizi ve hizmetimizi güncelliyoruz.

Tufan İletişim Türkiye’nin en ücra köşesine bile hizmet vermenin gayreti içindedir. Ülkemizin neresinde olursanız olun bize rahatlıkla ulaşabilir, ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Cep telefonunuz bize ulaşır ulaşmaz derhal sizinle irtibata geçeriz. Alanında profesyonel olan ekibimiz aynı gün içinde arızalı cihazınızı tamir eder, yine kargo ile tarafınıza göndeririz. Unutmayın Tufan İletişimde geliş ve gidiş bütün kargolar ücretsizdir.

Size en hızlı cevap veren ve çözüm sunan teknik servisimiz sayesinde neden zaman kaybı yaşamazsınız.

İletişiminiz bol, hattınız açık olsun..!

REFERANSLARIMIZ:

TURKCELL,VODAFONE,TÜRKTELEKOM,KVK,GENPA,TELPA,BAŞARI,BİZTECH,BORA


Share
#

SEN DE YORUM YAZ

9+8 = ?