logo


TT Arena’da sex skandalı!

ttarenaGalatasaray’da Türk Telekom Arena Stadı’nda yaşanan seks skandallarına bir yenisi daha eklendi. Daha önce stadın tuvaletlerinden birinde cinsel ilişkiye giren iki kişinin yakalanmasının ardından bu kez stadın otoparkında ilişkiye giren iki kişi güvenlik tarafından basıldı!

Takvim gazetesinin haberine göre, kulübün iki çalışanı Ali Samiyen Spor Kompleksi TT Arena stadının otoparkında cinsel ilişkiye girdi. “Kuzey tribünü P2 otoparkında” akşam karanlığında yükselen sesler üzerine otoparkta bulunan güvenlik görevlileri cinsel ilişkiye giren çifti bir arabanın içinde bastı.

‘Konuşmayın’ uyarısı

Güvenlik görevlileri, olayı yönetime rapor etti. Son kongrede önce yaşanan olay Başkan Aysal tarafından örtbas edildi ve herkes konuşmamaları yönünde uyarıldı. Ancak olay dilden dile dolaştı… Olayı duyan kulüp üyeleri de bir önceki yönetim kurulundaki üyelere mektup ve mail yazarak bu rezaletten duydukları rahatsızlığı dile getirdiler. Kongre süreci sırasında yaşanan olay “Kurumsallaşma!” adımları atan Ünal Aysal’ı zor durumda bıraktı. Kongre sırasında iki personelin görevlerine devam ettikleri ve olayın sıcaklığını

Aysal, ‘Galatasaray seksi kulüp’ demişti

Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, katıldığı bir televizyon programında “Galatasaray seksi bir kulüp” demiş ve bu söz o dönem, Sarı-Kırmızılı camiada büyük tepkilere yol açmıştı… Daha sonra stadın tuvaletlerinden birinde seks skandalı yaşanmıştı ve bu söz yeniden gündeme gelmişti.


Share
#

SEN DE YORUM YAZ

2+8 = ?