logo


05 Şubat 2017

Trump’tan çok konuşulacak sözler! “ABD çok mu masum?”

ABD’nin yeni başkanı Donald Trump’tan yine gündme yaratacak bir açıklama… Fox News kanalına röportaj veren Trump, Rusya Devlet Başkanı Putin için “o bir katil” diyen sunucuya ilginç bir cevap veriyor.

ABD Başkanı Donald Trump American Fox News kanalında Bill O’Reilly’nin sorularını yanıtladı. Bu akşam yayınlanacak olan programın tanıtım filminde yine gündem yaratacak bir açıklama vardı.

Donald Trump ünlü sunucu Bill O’Reilly, Trump’a Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin hakkında “Ona saygı duyuyor musunuz?” diye soruyor. Trump’ın cevabı ise “Birçok insana saygı duyuyorum. Ama bu onunla birlikte hareket edeceğim anlamına gelmiyor. O ülkesinin lideri. Rusya’yla birlikte hareket etmenin, etmemekten daha iyi olduğunu düşünüyorum. Eğer Rusya, DEAŞ’a ve İslami terörizme karşı bizimle birlikte mücadele edecekse, bu iyi bir şey. Onunla beraber hareket edecek miyim? Hiçbir fikrim yok.” şeklinde oluyor.

Bunun üzerine sunucu O’Reilly ‘nin Putin için “Fakat o bir katil” demesi üzerine Trump, “Çok fazla katil var. Bizim de birçok katilimiz var. Ne düşünüyorsun? Ülkemiz çok mu masum?” diye soruyor.

Etiketler: » »

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

6+4 = ?