logo


Trikolarda Kaliteli Modeller

Triko bluz, kazak modelleri, en çok giyilen kıyafet kategorileri arasındadır. Triko kazak ve hırkalar, kadın, erkek herkesin dolabında yer alan kıyafetlerdendir. Dokuması ince olması ve hafifliği ile her mevsim kullanımını mümkün hale getirir. Kışın daha kalın modelleri öne çıkarken, yaz ve bahar ayları için, hafif ve ince modeller tercih edilir. Trikolarda kaliteli tasarımlar, her zaman tercih edilecektir.

Triko Modellerinde Zevkli Çizgiler

Triko modellerinde, zevkli çizgilere Pierre Cardin Mağazaları’nda rastlamak mümkündür. Hem sade hem de şık çizgileri ile marka tercih sebebi olacaktır. Özellikle, günlük hayatta, iş hayatında klasik ve kaliteli çizgiler sunan modelleri ile marka, öne çıkmaktadır. Markanın bayan triko hırkalarında oturan ya da uzun salaş modelleri bulunmaktadır. Triko kazaklarında da balıkçı yaka, V yaka modelleri bulunmaktadır. Çok farklı renklerde, model çeşitliliği yer almaktadır. Erkek triko kazaklarında da bisiklet yaka, V yaka tasarımları bulunur. Koyu renkler ağırlıklı olsa da farklı tonlarda da model zenginliği yer almaktadır.

Trikolarda Öne Çıkan Rahatlık

Mağazanın triko tasarımlarında rahatlık öne çıkmaktadır. Kaliteli olması, cilde zarar vermemesi, doğal malzemelerden yapılması dikkat çeker. İnce ve kaliteli dokuması, markayı tercih sebebi yapmaktadır. Bedene uyumlu ve rahat tasarımları yer alır. Gömlek üzerinde, süveter gibi kullanımı da söz konusudur. Markanın, zengin ve kaliteli triko model çeşitliliğine https://www.pierrecardin.com.tr/kadin-triko/  sitesinden erişim mümkündür.

Etiketler:

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

4+8 = ?