logo


Triko Ürünler

triko

Kış aylarının yaklaştığı şu günlerde, kışlık ürün arayışı da hızlanmaya başladı. Yelek ve kazaklarda oldukça şık tasarımlar var. Triko ürün çeşitlerinde, kazaklar ve yelekler ön plana çıkıyor.

Erkeklere yönelik olarak hazırlanan birbirinden şık tasarımlar var. Bu tasarımlar arasında bu sene, desenli olan modeller ön plana çıkıyor. Triko kazak modellerinde, düz renkler de desenli olan modeller kadar ilgi görüyor.

Triko Yelek Modelleri

Yelek modelleri, ceket altına giyilebilen kıyafet türlerinden bir tanesidir. Kış aylarında soğuktan koruyama yardımcı olan bu kıyafetler, gömlek kıyafeti ile uyumludurlar. Pamuklu yapısı ile giyen kişiyi sıcak tutarlar. Giyen kişiye farklı bir hava katar. Yelek, gömlek, kravat ve ceketten oluşan takımlarda satıştadır.

Düz renk seçenekleri daha çok tercih edilir. Genel olarak lacivert, siyah ve gri tonlara sahip olan yelek modelleri tercih ediliyor. Takım elbise ile kullanılabildikleri gibi, pardesü altına da giyilebilir.

Triko Kazak Modelleri

İnce ve sıcak tutan yapısı ile erkeklerin kış aylarında en çok giydikleri kıyafetler arasında yer alır. Kazak ve yelek modellerinin fiyatları hakkında; http://www.damattween.com/erkek-triko-polo-modelleri.html adresinden bilgi alabilirsiniz.

Etiketler: » » » » »

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

5+6 = ?