logo


Travesti Alev’in karısı altı aylık hamileymiş!

Travesti Alev’in karısı altı aylık hamileymiş!

Geçen hafta Avcılar’da boğazı kesilerek öldürülen ve evli bir çocuk babası olduğu öğrenilen travesti Alev’in eşinin altı aylık hamile olduğu öğrenildi.

Geçen hafta İstanbul Avcılar’da boğazı kesilen D.O. bir inşaatın bekçi kulübesine kadar sürünerek gitmiş ve yardım istemiş ama ambulans beklerken hayatını kaybetmişti. Yapılan araştırmalara göre travesti Alev’in evli ve bir çocuk babası D.O. olduğu anlaşılmıştı. İşsiz olan 35 yaşındaki D.O.’nun geceleri bir işadamının özel şoförlüğünü yaptığını söyleyerek çantasındaki peruk ve kıyafetlerini giyerek Avcılar’da yol kenarında müşteri beklediği söylenmişti.

“BİLSEYDİK İZİN VERMEZDİK”

Habertürk’teki habere göre D.O.’nun öldürülmesinin ardından 1 yaşındaki çocuğuyla memleketine dönen eşinin, ikinci çocuğuna hamile olduğu ortaya çıktı. D.O.’nun memleketinde yaşayan kardeşi ise “Biz de cinayetten sonra öğrendik böyle bir işin içinde olduğunu” dedi. Yengesinin 6 aylık hamile olduğunu belirten kardeş, şöyle devam etti: “Bir mesleği yoktu. Geceleri şoförlük yaptığını söyleyerek eşini yıllardır kandırmış. Ölümünün ardından her şey çıktı ortaya. Biz de kardeşleri olarak eşine usulünce anlatıp bilgi verdik. Sadece biz ve eşi biliyor bu durumu. Ailesine bakabilmek için böyle bir yola başvurduğunu düşünüyoruz. Bilseydik kesinlikle izin vermezdik.”

ZANLI MÜŞTERİ YA DA TANIDIK

Daha önce poliste kaydı olmadığı belirlenen D.O.’nun öldürülmesiyle ilgili yürütülen soruşturmada çevredeki tüm kamera görüntüleri tek tek inceleniyor. Polis, cinayetin bir kişi tarafından gerçekleştirildiğini belirlerken, katil zanlısının D.O.’nun müşterisi ya da tanıdığı biri olması ihtimali üzerinde duruyor.

Etiketler: » » » » »

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

9+4 = ?