logo


Topuklu Ayakkabılarda Retro Dönemi Başladı!

ayakkabı

Eğer dolabınıza yeni ayakkabılar eklemeyi düşünüyorsanız önce bu yazıyı dikkatlice okuyun. Çünkü özellikle topuklu ayakkabılar bu sezon form değiştiriyor. Topuklar hafif kalınlaşıyor ve tasarımlar da bir miktar değişime uğruyor. Çünkü bu sezon retro topuklar revaçta! Eğer modanın yakın takipçisi iseniz seçtiğiniz modellerin retro topuklu olmasına özen gösterin.

Her Kıyafete Uygun Topuklu Ayakkabılar

Retro modasına uygun kıyafetler ile kombin yapmanız gerekiyor olsa da bazı tasarımların her kıyafete hemen uyum sağlayacağından da endişe etmeyin. Ayrıca ince topuklu ayakkabılar da tam olarak gözden düşmedi. Her ne kadar popülerliği retro kalınlığına kaptırmış olsa da halen tercih edilmeye ve podyumlara çıkmaya devam ediyor.

Gelelim tasarım detaylarına… Atkılı modelleri kesinlikle öncelikli tutmalısınız. Yaz sezonunda atkılı ve topuklu olan ayakkabılar popüler olacak. Üstelik bu modeller ayakları oldukça zarif gösteriyor.

Bileklerinin kalınlığından yakınanlar için de son derece ideal bir seçim olacaktır. Yaz aylarına damgasını vuracak olan tasarımlara şimdiden sahip olmak istiyorsanız http://www.incideri.com/kadin-topuklu-ayakkabi-modelleri adresine tıklayın. Uygun fiyatlar eşliğinde sipariş verebilirsiniz.


Share
#

SEN DE YORUM YAZ

2+1 = ?