logo


Timuçin’den ‘Tuğçe Kazaz’ açıklaması

32Timuçin'den 'Tuğçe Kazaz' açıklamasıDin değiştirmeleriyle haber olan manken Tuğçe Kazaz, son günlerde yaptığı ‘siyasi’ çıkışlarla gündeme geliyor. Kazaz’ın bu çıkışlarının arkasında olduğu iddia edilen Enis Timuçin, cumhuriyet.com.tr’ye açıklamalarda bulundu.

Din değiştirmesiyle sık sık haber olan, son dönemde de AKP’yi destekleyen,”namazla boyun ağrılarından kurtulduğunu” söyleyen, İkinci Cumhurbaşkanı İsmet İnönü için “İnönü bu ülkenin başına gelmiş en büyük felaketlerden biridir” diyen. ve CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nu hedef alan açıklamalarıyla gündeme gelen manken Tuğçe Kazaz, Gezi Parkı Direnişi’nin ardından ‘Milli İrade Mitingleri’ düzenleyen Enis Timuçin’in Onursal Başkanı olduğu Birleşen Eller Yaşam ve Engelliler Derneği’nde başkan yardımcısı olmuştu.

TİMUÇİN’İN ÇEKECEĞİ FİLMİN YAPIMCISI OLDU

Kazaz’ın aynı zamanda Enis Timuçin’in bu yıl çekeceği Yörük Türkmenlerini anlatan filmin yapımcısı olduğu ortaya çıktı. TİMEN Uluslararası Medya firması bünyesinde çekilecek filmin yapımcılığını yapacak olan Kazaz, senaryo yarışması yapacaklarını belirterek, “Yörük Türkmenleri ile alakalı en iyi senaryoyu yazan kişinin senaryosunu sinema filmine taşıyacağız. Filmin senaryosunu yarışma ile belirleyeceğiz. Türkiye’nin en büyük bütçeli sinema filmini yapacağız” dedi.

ENİS TİMUÇİN: TUĞÇE BENİM 13 YILLIK ARKADAŞIM

Tuğçe Kazaz’ın, Yeditepe Üniversitesi’nden 13 yıllık arkadaşı olduğunu söyleyen Enis Timuçin, iddialar hakkında açıklama yaptı. Timuçin, sosyal medyadaki ‘aşk iddiaları’nın çok çirkin olduğunu ve kesinlikle böyle bir şeyin olmadığını söyleyen Timuçin şöyle dedi:

“13 yıldır dost ve arkadaş olarak ailece görüştüğüm Tuğçe Kazaz, üniversiteden beri benim arkadaşım. Kendisini çok severim. Herkes dilediği gibi fikirlerini söyleyebilir. Kimseye karışmam. O O’nun görüşüdür. Birleşen Eller Yaşam ve Engelliler Derneği’nde bize yardım eden kıymetli bir arkadaşımızdır.

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » »

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

1+9 = ?