logo


15 Aralık 2017

Theo Walcott Arsenal’den Gidiyor

12 yıldır Arsenal’da olan Theo Walcott’un ara transfer döneminden takımdan ayrılacağı duyuruldu. İngiliz kökenli futbolcu Theo Walcott’un iyi bir teklif gelmesi durumunda transfer edilmesi planlanıyor.

Arsenal’in en iyi oyuncularından biri olan Theo Walcott kısa bir süre sonra 12 yıldır forma giydiği Arsenal’dan ayrılabilir. Emektar sağ kanat oyuncusunun iyi bir teklif gelmesi halinde satılacağı haberi ise The Sun gazetesinin iddialarına dayanıyor.

Southhampton ve West Ham United İlgileniyor!

Arsenal’ın başarılı sağ kanat oyuncularından olan Theo Walcott’un transfer edileceğine dar iddiaların dayanağı belli oldu. En iyi teklifi veren takıma transfer edilecek olan Walcott’a Southampton ve West Ham United’ın başarılı futbolcu ile ilgilendiği ise duyumlar arasında. 28 yaşındaki oyuncu daha önce Southampton ve Southampton U8’in aralarında yer aldığı bir transfer geçmişine sahip. 2006 yılından beri ise Arsenal sağ kanat oyuncusu olan Walcott’un gençlik kulüpleri ise; AFC Newbury, Swindon Town, FC Southampton olarak sıralanabilir.

Bebeğini Kaybeten Arsenal Taraftarına Mektup Göndermişti!

Arsenal’ın başarılı sağ kanat oyuncusu Theo Walcott kısa bir süre önce bebeğini kaybeden taraftar Edward Herdman’a twitter hesabından mektup paylaşarak içten üzüntülerini paylaştığını ve acı kayıplarından dolayı Edward ve eşinin acısını paylaştığını belirtmişti. Yakında en iyi teklifi verilen kulübe transfer edilecek olan Theo Walcott, mektubunda Emma ve Edward’a bebekleri Theo’yu kaybettikleri için ne Arsenal olarak büyük bir üzüntü içinde olduklarını, çiftin nelee hissettiklerini çok iyi anladığını, Arsenal Futbol kulübü adına herkesin içten dilekler ile başsağlığı dilediğini dile getirmişti.

Emma ve Edward çiftinin çocuklarına isim verirken Theo Warcott’an etkilendiklerini öğrenince çok mutlu olduğunu ve gurur duyduğunu söyleyen başarılı ve duyarlı futbolcunun kendisi de aynı zamanda iki çocuk babası olduğu için durumun ne kadar zor olduğunu twitter hesabı üzerinden ifade etmişti.

Ara transfer döneminde en yüksek teklifi verecek olan kulübe transfer edilecek olan Theo Walcott yüksek ihtimalle kendisi ile ilgilenen Southampton ya da West Ham United kulüplerinden birine satılacağı yönünde tahminler ağırlıkta olsa da sürpriz bir kulübe de transfer edilebilir. Futbol dünyasındaki en güncel haberleri ve maçlara açılan en yüksek oranları tempobet ve piabet sitelerinde bulabilir, yüksek kazançlar elde edebilirsiniz.

 


Share
#

SEN DE YORUM YAZ

9+4 = ?