logo


Tesettürlü Bayanlar İçin Giyim Önerileri

tesettür

Tesettürlü bayanların en zorlandıkları konuların başında günlük kombin seçenekleri oluşturmaları gerekir. Hem dini görevlerini yerine getirmek hem de şık olmak isteyen tesettürlü bayanlar için hayatlarını kolaylaştıracak pek çok giyim önerileri bulunmaktadır. İşte tesettürlü bayanlar için giyim önerileri:
• Her zaman kendinizi rahat ve iyi hissettiğiniz kıyafetleri tercih edin. Asla moda olduğu için sevmediğiniz ya da kendinizi içinde iyi hissetmediğiniz bir kıyafeti giymeyin.
• Kombin oluştururken mutlaka uyuma dikkat edin. Örneğin spor giyiniyorsanız spor parçalar kullanın. Klasik kombin oluşturduysanız altına spor ayakkabı giymeyin.
• Renk uyumunu mutlaka yakalamaya çalışın. Tona ton giyinebileceğiniz gibi siyah ve beyaz gibi kontrast renkler de kullanabilirsiniz. Önemli olan birbirine yakışan renkleri bir arada uyum içinde kullanmayı başarabilmek. Eşarp ayakkabı uyumu ya da eşarp çanta uyumunu yakalamaya dikkat edin.
• Vücudunuzu tanıyın ve mutlaka kusurlarınızı uygun biçimde kapatabilecek şekilde giyinmeye çalışın. Örneğin üst bedeniniz ince alt bedeniniz kalın ise üstü dar olan altı ise geniş kıyafetler giymeye çalışın. Bu sayede zayıf olan bölgenize dikkat çekerken kalın olan bölgenizi örterek gizleyin.
• Arkadaşlarınız ile dışarıda buluşmak için çıkacaksanız daha spor giyinmeye çalışın. Davetlerde ve iş hayatınızda ise daha klasik giyinmeye çalışın. Bulunduğunuz ortama uymaya çalışın.
• Tesettür giyim modasını yakından takip etmeye çalışın. Sezon sonu indirimleri ile alışverişlerinizi zenruba.com sitemiz üzerinden çok daha ekonomik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

tesettür giyim


Share
#

SEN DE YORUM YAZ

5+9 = ?