logo


Tesettür Panço Deyince Akla Ala Tesettür Gelir

 

Hangi kadın giyinmeyi sevmez ki? Ve hangi kız çocuğu doğduğu andan itibaren annesinin giysilerini gizli gizli aşırıp giyinip aynada kendisine bakmaz?

Çünkü giyim olayı aslında eğlenceli bir olaydır hele bir de kişi aynada gördüğü görüntüden memnunsa değmeyin keyfinize.

Ama eğer Müslüman bir kadınsanız ve İslam Dinine uygun olarak giyiniyorsanız o zaman bu zevki tam olarak yaşayamayacağınızı düşünebilirsiniz ama durum aslında hiç de sandığınız gibi değil aslında zira günümüzün moda kurmayları tesettüre uygun giyinen kadınlar için de modaya uygun olağanüstü giysiler hazırlıyor.

Örneğin bu sezon çok moda olan pançolar tesettür giyimine girdi bile ve ilkbahar, sonbahar, kış sezonunda tesettür panço çok moda. Üstelik tamamen İslami kurallara uygun olarak.

Sezonun Pançolarında Göze Çarpan Detaylar

Artık tesettür giyimde de karşımıza çıkan bu parçalar içinalatesettur.comadresine bakabilirsiniz ve tesettür panço modellerinde dikkat çeken unsurlar olarak şunlar söylenebilir: Kapalı giyimde de yer alan bu sokak giyiminin şık üst giyimindeki modellerin birçoğu normal pançolar ile benzeşiyor. Zira pançolar yapıları gereği bol, kalçayı kapatan rahat parçalar.

Bebe yaka, sezonun gözdesi kuşaklı ve kemerli, desenli, baskılı ve ekose olanlar sıkça karşımıza çıkan modeller ve yaz harici tüm mevsimlerde kullanılabilecek ürünler.

Tesettür Panço Kombinleme Önerileri

Sonuçta kemerli olsun ya da olabildiğince bol ve pelerin tarzında olan ürünler, o yüzden bu ürünü çok kısa boylular kendilerini daha kısa göstereceğinden tercih etmemeli ama illa kullanmak istiyorsa yüksek ökçeli ayakkabılar, çizmeler ile tamamlamalı.

Olabildiğine uzun bir model ise tayt ve çorap çizmeler modern bir şıklık elde edilebilir ya da İspanyol paça pantolonlar ve spor ayakkabılar ile spor tarzda kombinlenebilirler. Siz de bu çok trendi ürünleri görmek isterseniz Ala Tesettür markasının http://www.alatesettur.com/tesettur-pelerin-ve-panco-modelleri  sayfasına mutlaka bakmalısınız.

Share


#

SEN DE YORUM YAZ

7+4 = ?