logo


Tesettür Mayo Modelleri Ala Tesettür Farkıyla

 

Yaz aylarına hazırlanılan şu günlerde, mayo ve bikini seçimleri başladı. Özellikle tesettürlü bayanların sıkıntılı olduğu konulardan olan mayo modelleri,  artık alatesettur.com sitesinde ve tesettürlü bayanlara özel modelleri, tesettürlü bayanların beğenisine sunuyor.

Tesettür Mayo Modelleri

Yarı kapalı, tam kapalı (haşema) ve tesettür eşofman olarak, mayoları sınıflandırabiliriz. Yarı kapalı mayo modellerinde, diz kapağının biraz üzerinde alt kısım ve yarım kollu üst kısım bulunuyor. Polyester ve pamuk karışımı olan kumaşların kullanıldığı bu modeller, su geçirmiyor. Ayrıca aynı kumaş türünden imal edilen bonesi ile birlikte kullanılıyor. Muhafazakâr bayanların tercih ettikleri modeller arasında yer alıyor.

Tam kapalı mayo modellerinin bir diğer adı ise haşemadır. Haşemalar, bol kesimli ve su geçirmeyen bir kumaştan üretiliyor. Ala tesettür farkı ile satın alabileceğiniz bu modeller, muhafazakâr bayanlar tarafından en çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Ayrıca ek aksesuar olarak bonesi ile birlikte de kullanılabiliyor. Bol kesimli kumaşların yanı sıra, dar kesimli kumaşlar da bu modellerde kullanılıyor. Dar kesimli mayoları tesettür ve bone ile birlikte kullanabilirsiniz.

Tesettür eşofman modelleri ise evlerde kullanılabilen rahat modellerden bir tanesidir. Tamamen tesettürlü bayanlara yönelik olarak tasarlanan modelleri, ala tesettür farkı ile satın alabilirsiniz. Polyester ve pamuklu kumaşlardan imal edilen bu modellerde, 3 farklı kumaş türü de kullanılabiliyor. İki parça halinde üretilen modeller, dış mekânda da kullanılabiliyor.

Tesettür Tamamlayıcı Aksesuarlar

Çanta modelleri, tesettür giyimin ve diğer tür giyimin tamamlayıcı, aksesuarlarından bir tanesidir. Bazı zamanlarda giyilen kıyafete uygun model bulmak gerçekten zordur. Çanta modellerini, el çantaları ve omuz çantaları olarak iki ayrı kategoride değerlendirmek mümkündür.

Genelde, düğün ve davetlerde el modelleri daha çok kullanılır. Diğer günlerde ise omuzdan asmalı modeller kullanılır.

Tesettür kıyafeti ve aksesuar modellerini; http://www.alatesettur.com/ sitesinden inceleyebilirsiniz.

Share


#

SEN DE YORUM YAZ

1+6 = ?