logo


Tesettür Eşofman Seçerken

Spor yapacak giysi bulmak ve seçmek tesettür giyimi tercih eden kadınlar için çok daha zordur. Özellikle standart üretimde kısa kollu, dar kesim modeller ağırlıklı olduğundan kişiler uygun tesettür eşofman için arayışa çıkmaktadırlar. Bu ürün uzun bir üst ve rahat bol bir alt içerecek şekilde tasarlanır ve genellikle uygun renk veya desenler ile kombin şeklinde satılır. Terletmeyen ve hava geçiren kumaşların tercihi ise önemli bir ayrıntıdır.

Haşema Seçerken

Benzer bir durum yüzmek isteyen tesettürlü kadınlar için de geçerlidir. Piyasada satılan ürünler uygun olmadığından ihtiyaçlarına hizmet edecek ürün tesettür firmaları tarafından üretilen haşemadır. Haşema seçerken dikkat edilmesi gereken konu ise ıslanınca bozulmayacak, incelmeyecek ve çabuk kuruyabilecek bir kumaştan yapılmış olmasıdır.

Farklı Durumlara Uygun Başörtü Seçerken

Modamerve.com üzerinden bulunabilecek başörtü gündelik hayatın dışında, tesettürlü kadın için hem yüzerken hem spor yaparken hala kullanılan bir parçadır. Dolayısı ile gündelik örtülerden farklı olarak duruma uygun kaliteli ve terletmeyecek bir kumaştan başörtüler seçilmelidir.

Etiketler: » »

Share
#

SENDE YORUM YAZ

3+7 = ?