logo


03 Aralık 2015

TEKNİK SERVİS İLE İLETİŞİM

Beyaz eşya servisi konusunda güvenilir, kaliteli, hızlı ve doğru çözümler sunmayı Sancaktepe Arçelik servisi olarak kendimize vizyon edindik. Teknik kadromuz konusunda uzman ekipten oluşmaktadır. Sancaktepe’nin tüm semtlerine hizmet yermekteyiz. Orjinal yedek parça kullanmanın vermiş olduğu rahatlık ile bir yıl boyunca siz değerli müşterilerimize garanti vermekteyiz. Herhangi bir arıza durumunda paniklemeden soğukkanlılık ile ilk yapmanız gereken irtibat telefonlarımızda özel servis çağrı merkezimizi aramaktır. Servisimiz sorununuzu not alarak ilgili birimin sizler ile iletişime geçmesine yardımcı olacakatır. Bu aşamada teknik servisimiz sizlerden bazı kontroller yapmanızı isteyecektir. Telefonda çözümlenemeyecek bir sorun ise gerekli yedek parçalar ile sizlere verdiği gün ve saatte adresinize kadar gelip sorunu çözüme kavuşturacaktır.

Yaygın hizmet ağımız ve tecrübeli personellerimiz ile maltepenin tüm mahallelerine aynı gün içinde Maltepe Arçelik servisi olarak teknik servis hizmeti sunmaktayız. Olmasını istemediğimiz bir durumla karşılaştığınzda çağrı merkezi numaralarımızdan bizlere ulaşarak  servis hizmeti almak istediğinizi belitmeniz yeterlidir. Teknisyenimiz size hangi gün ve saatte uygun olduğunuzu sorup tam istediğiniz gün ve saatte ilgili personeli gönderir. Evinizde bulunan Arçelik marka ürünlerinizde problem yaşadığınız anda uzman bir teknik ekip ile kaliteli bir çözüm istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Ümraniyenin bütün semtlerine 7/24 Arçelik teknik servis hizmeti vermekteyiz. Bunun yanı sıra tamirat, onarım, bakım ve yedek parça satışı olarak da hizmet vermekteyiz. Ümraniye Arçelik servisi olarak siz değeri müşterilerimizi memnun etmek ve yüzlerinizi güldürebilmek temel hedefimizdir. Ümraniye arçelik servisi olarak beyaz eşyalarınıza takılan yedek parçalardan dolayı  bir yıl garanti sunmaktayız. Teknik servis ekibimiz evlerinize geldiğinde ayaklarına galoş takarak firma olarak temizliğe ne kadar önem verdiğimizi gözler önüne sermektedir. Sizin eviniz bizim evimizdir mantığla hizmet sunmaktayız.


Share
#

SEN DE YORUM YAZ

9+9 = ?