logo

16 Kasım 2015

Tedavi gören Zahide Yetiş ekranlara dönüyor!

Tedavi gören Zahide Yetiş ekranlara dönüyor!

Ekranların sevilen ismi Zahide Yetiş, önceki gün Afyon’nun önde gelen alışveriş merkezi Park Afyon’daydı. Ünlü sunucu Banu Noyan organizasyonuyla Afyonlu sevenleriyle bir araya geldi.

Bir süredir ekranlardan uzak kalan Zahide Yetiş, 7 Aralık’ta yeni bir programa başlayacağını söyledi. Esra Erol’un atv’ye dönmesiyle programı sona eren Yetiş, “Esra’ya küs değilim. Şimdi onunla aynı saatte yayına çıkacağız, rakip olacağız. Esra’yı severim ama televizyon camiasında en çok Müge Anlı’yı severim. Bana da evlilik programı teklifi geldi ama kabul etmedim” dedi.

Tedavi gören Zahide Yetiş ekranlara dönüyor!1

Geçtiğimiz yıl dünya evine giren Yetiş, anne olmak için tedavi gördüğünü belirterek, “Yıllarca insanlar bebek sahibi olsun diye tüp bebek merkezlerine gönderdim. Şimdi ben tedavi oluyorum” diye konuştu. Kendisini görmeye gelen hamile anne adayına “Benim için dua et senin duaların kabul olur bende bir an önce anne olmak istiyorum” dedi.
Park Afyon Müdürü Kemal Baştürk “Yeniden Afyon’da ağırlamak üzere” diyerek Yetiş’e Afyon’un lezzetlerinden oluşan özel armağanlar hazırlattı.

Etiketler: » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

1+3 = ?