logo


11 Ocak 2018

Taze Ve Sağlıklı İçme Suyu İle Tanışma Zamanı

Sağlıklı içme suları ihtiyacını karşılama amacı ile ileri teknoloji ürünü olan su arıtma cihazı ürünlerini geliştiren, üreten ve tanıtan Conax Su Arıtma Sistemleri, tüm Türkiye’ye hizmetlerini ulaştırmaktadır. Ülke genelinde içme suları kireçli bir yapıdadır. Doğa dengesinin de değişmesi ile beraber hem toprağa hem de suya karışan zararlı maddeler, içilebilir olan suyun da kirlenmesine neden olur.

Sağlık açısından ciddi problemlere neden olan kirli suyu temizleme amacı ile kaynatma işlemi yapan kişilerin sayısı bir hayli fazladır. Ancak kaynatma işlemi ile zararlı mineraller ve bakteriler tam olarak ölmez. Yararlı minerallerin büyük bir kısmı da kaynatma esnasında kaybolmaktadır. Bu da faydalı bir su arıtma yöntemi değildir.

Conax Su Arıtma Sistemleri tarafından sizler için geliştirilen su arıtma cihazı, musluk sularında bulunan yararlı mineralleri korurken, bir yandan da zararlı maddeleri ayrıştırır ve sizlere sağlıklı içme suları sağlar. Sektörde sayılı firmalar arasında yer alan Conax Su Arıtma Sistemleri, su arıtma cihazı sistemlerinin öncü kuruluşlarındandır. Her geçen gün ürün yelpazesini genişleten Conax, su arıtma cihazı alanında kaliteyi temel ilke edinerek hizmetlerini sürdürmektedir. Sağlam altyapısı ve satış – teknik destek ağı ile Türkiye’nin her bölgesine hizmetlerini ulaştırmaktadır. Deneyimli ve güler yüzlü çalışanları ile saygılı, dürüst, prensipli ve müşteri memnuniyetti esasına dayalı ilişkiler kuran Conax, kısa sürede geniş bir müşteri ağına sahip olmuştur.

 Sağlıklı Sulara Güvenilir Yöntemler İle Ulaşın

Sağlıklı yaşamın temel gereksinimlerinden biri de sudur. Conax Su Arıtma Sistemleri sağlıklı suyu en kolay ve güvenilir şekilde sizlerle buluşturma amacı ile kurulmuştur. Bu amaç doğrultusunda sağlıklı su üreten ve gelişmiş Ters Ozmoz teknolojisi ile çalışmakta olan su arıtma cihazlarını sunar.

Sağlıklı sulara ulaşmanın en güvenilir ve konforlu yolu ilkesi ile hareket eden Conax, büyüyen kentleşme ve gelişen teknoloji nedeni ile uzak kaldığınız sağlıklı yaşama sizleri bir adım daha yaklaştırmak amacı için sağlıklı su içmeyi bir hizmet haline getirmiştir. Sağlıklı suyun sağlıklı yaşam için önemi konusunda bütün tüketicilerde bilinç oluşturma amacı taşıyan Conax, her geçen gün daha geniş kitlelere ulaşma ve su sektörüne yön veren marka olma hedefi doğrultusunda yoluna devam etmektedir.

Sağlığına önem veren herkesin tercih ettiği Conax su arıtma cihazı, hem evlerinizde hem de işyerlerinizde kullanımınıza uygun olarak tasarlanmaktadır. Evleriniz için Conax Favori, Conax Favori Plus, Conax Premium Color, Conax Elit ve Conax Elit Plus ürün çeşitleri ile sizlere zengin seçenekler sunmaktadır. Ürünlerde bulunan mineral filtre sayesinde yüksek seviyede mineralli su elde ederek 8,5 pH seviyesinde su kullanmanın keyfine varırsınız.

Hayatın devam etmesini sağlayan en önemli ihtiyaç olan su, günün yarısından fazlasını geçirdiğiniz ofislerinizde de en temel ihtiyaçlardan biridir. Bu nedenle hem kendiniz hem de çalışanlarınızın sağlığı için temiz su tüketilmesini sağlayan Conax su arıtma cihazı hizmetlerinden ve kalitesinden yararlanabilirsiniz. Bu alanda da Conax 150 GPD, Conax 300 GPD ve Conax 600 GPD seçenekleri sunulmaktadır.

 Neden Conax Su Arıtma Cihazı?

Su arıtma işlemini Ters Ozmoz teknolojisi ile geliştiren Conax su arıtma cihazları, temiz suyu elde etmenin en güvenilir yolunu sizlere sunmaktadır. Şebeke sularında bulunan fiziksel, kimyasal ve mikrobiyolojik kirlilikleri uzaklaştıran önemli bir filtrasyon sistemi olan Conax su arıtma cihazı, sağlıklı ve temiz suyu üretme amacı ile ortaya çıkarılmış olan devrim niteliğinde bir teknolojidir. Sizlerde hem kendiniz hem de sevdikleriniz için sağlıklı ve güvenilir su içmek isterseniz, Conax sisteminin avantajlarından yararlanabilirsiniz.


Share
#

SENDE YORUM YAZ

2+1 = ?