logo


20 Mayıs 2017

Tayfun Erdoğan’ın isyanı sürüyor!

Emrah’ın oğlu Tayfun Erdoğan, bir süredir hakkında yapılan yorumlara ve eleştirilere yanıt verdi.

Sözcü’de yer alan habere göre Tayfun Erdoğan, geride bıraktığımız günlerde sosyal medya hesabı üzerinden babası Emrah’a sitem dolu sözler sarf etti ve bir anda magazin gündeminin ilk sırasına oturdu.

Baba oğlun sosyal medya üzerinden karşılıklı mesajlaşmaları sürerken, konu televizyondaki magazin programlarında masaya yatırıldı ve uzun uzun tartışıldı.

Programların pek çoğunda ağır eleştirilere maruz kalan Tayfun, sonunda sessizliğini bozdu ve uzunca bir yazıyla hakkında yapılan suçlamalara ve ortaya atılan iddialara yanıt verdi.

İşte Tayfun Erdoğan’ın o sözleri:
“İyi akşamlar arkadaşlar şimdi susayım susayım derken Bursa’ya anneme kavuştum derken yani hakkımda çıkan bazı yorumlar gerçekten çok acımasızca öncelikle ‘Tayfun single çıkaracakmış bu bir Reklam olayı’ gibi bir şeyler dönüyor şöyle denilecek olursa ben single çıkarmak icin uğraşmıyorum çünkü benim singleım çıktı. İkinci ben bu singleı Seda Ablamın programına çıkmadan önce zaten çıkaracaktım ve ben singleın tanıtımını yapmak istesem çoğu magazin programı beni çağırıyor gitmiyorum acaba o zaman ne uydurulacaktı bilmiyorum. İkincisi bir başka magazin kanalındaki sözler iyice derinden yaraladı tutturmuşsunuz bir para para muhabbeti gidiyor… Allah’tan biraz korkun istiyorum sizlerden ben bu yaşıma kadar çalışmadığım yer kalmadı siz hangi paradan bahsediyorsunuz? Ben hayatımda paraya önem verseydim babam beni istediğinde onun o hayatını tercih ederdim benim özel baba özlemi duygularımı bu şekildeki parasal olaylara karıştırarak gündemi farklı yönlere çekmeyin. Bir diğer anlamsız yorum da ‘2 yıldır kardeşi var şimdi mi özlem duydu?’ diye. Kardeşim ilk doğduğu gün kaç tane televizyon beni aradı ben kardeşim ilk doğduğu gün içimden geçenleri kağıda dökmüştüm yani ben ilk defa kardeşim ve babam hakkında konuşmuyorum duygumu dile getirmiyorum açın bi izleyin bakalım, işte babanın arkadaşıyım diye diye nasıl ne diyeceğinizi şaşırdınız. Öteki bir olay ben ‘televizyon programlarına babam hakkında kötü konuşmak için ayrıca para istiyormuşum iyi konuşmak icin ayrı para istiyormuşum’ bu nasıl bir iftira söz vebaldir hele ki şu üç aylara girmişken ben sizlerin anne baba amca teyze olduğunuza inanmıyorum magazin programlarında 3 kuruş kazanıyoruz diye insanların hiç olmayan yönlerini Nasıl çıkarırız diye nasıldı çabalıyorsunuz Ama bir insanın fikri neyse zikri de odur paradan başka bir şey düşünmez iftira atmaktan başka bir şey yapmaz oldunuz sizleri Allah’a havale ediyorum ama Allah çok büyük o yaşattığınızı Allah sizlere yaşatmadan bu dünyada yanınıza bırakmaz emin olun… Saygılar”

Etiketler: » » » » »

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

5+4 = ?