logo


27 Mart 2016

Tatlı İntikam dizisi ilk bölümde ekrana kilitledi

Tatlı İntikam dizisi ilk bölümde ekrana kilitledi

Kanal D ekranının yeni dizisi Tatlı İntikam ilk bölümü ile ekrana geldi. Başrollerinde Leyla Lydia Tuğutlu, Furkan Andıç’ın yer aldığı Tatlı İntikam ilk bölüm ile izleyenleri ekrana kilitledi.

Tatlı İntikam 2. Bölüm 2 Nisan Cumartesi akşamı saat 20.00’de Kanal D’de!

Ekranların yeni fenomeni olmaya aday Tatlı İntikam, Kanal D’de başladı! Başrollerini Leyla Lydia Tuğutlu, Furkan Andıç, Can Nergis, Zeyno Günenç, Ayşenil Şamlıoğlu ile Kerem Atabeyoğlu’nun paylaştığı, yapımını D Productions’un ve yönetmenliğini Barış Erçetin’in üstlendiği, senaryosunu Pınar Ordu ile İlker Arslan’ın kaleme aldığı romantik komedi türündeki Tatlı İntikam dizisi ekranların gözdesi olmaya aday.

Dizinin genel hikayesi ise şöyle:

Aşkta bir türlü yüzü gülmeyen Pelin, nihayet şeytanın bacağını kırar ve hayallerindeki erkekle evlenmeye karar verir ancak müstakbel damat Tolga, nikah günü ortadan kaybolur ve Pelin aşık olduğu adam tarafından düğününde terk edilir. Bütün bu olanların ardından görmüş geçirmiş bir kadın, Pelin’in mutlu olamama sebebinin, geçmişte üzdüğü birinin ahından kaynaklandığını söyler. Her şey, Pelin’in bu ahın peşine düşmesiyle başlar.

Etiketler:
Share


#

SEN DE YORUM YAZ

4+10 = ?