logo


Tasarımları İle Konukları Hayran Bırakacak Davetiye Modelleri

Konuklarınızı davet edeceğiniz o muhteşem gün için sayılı günler kala hazırlıklar son aşamasına gelirken düğününüz için davetiye bakmaya da başlayacaksınız demektir. Her model tarzınızı yansıtmayacak ya da bütçenize göre olmayacaktır. Onlarca farklı tasarım arasından seçim yapmak bir hayli zor olacak ve muhtemelen kararsızlıklar yaşayacaksınız.

Tasarımları ile konukları hayran bırakacak bir davetiye seçmek istiyorsanız mutlaka bu yılın trend modellerine bakmanızı öneririm. Hayatınızın en anlamlı günlerinden birinin çağrısı niteliğini taşıyan birbirinden farklı tasarımlara sahip düğün davetiyesi, oldukça modern ve şık görünümleri ile davetlilerinizin beğenisini kazanacak.

2019 Yılının En Beğenilen Tasarımlarından Biri; Geometrik Çizgilere Sahip Davetiyeler

Her yıl yenilenen davetiye katalogları yeni yıla özgü tasarımlarla güncelleniyor. Yeni yılın trendlerinde birçok alanda kullanılan geometrik çizgiler davetiye tasarımlarında da yer buldu. İç içe geçmiş altıgen çerçeveler altın varak baskı tekniği kullanılarak yapıldığında ortaya harika bir görüntü çıkıyor. Geometrik şekiller ile oluşturulan kalpler, çerçeveler, şeritler davetiyeye modern bir görünüm katıyor.

Peki Ya Sulu Boya Baskılı Modeller?

Yeni yılda öne çıkan davetiye tasarımlarından biri de sulu boya baskılara sahip modeller. Genellikle davetiyenin yarısını kaplayacak sulu boya tasarımı ile oluşturulan davetiyeler gökyüzü, deniz, dağ gibi konsept tasarımlar ile harika bir görünüm kazanıyor. Hem şık hem de oldukça modern bir tasarım sunan sulu boya baskılı davetiye modelleri davetlilerinizin ilgisini çekecek trend modeller arasında yer alıyor.

Davetiye Denilince Akla Gelen İlk Modellerden; Çiçekli Tasarımlar

Geçtiğimiz yıl oldukça popüler olan modellerden biri çiçekli tasarımlardı. Çiçekli tasarımlar bu yıl da popülerliğini koruyarak davetiyeleri renklendirmeye devam ediyor. Çiçekler davetiye modeline zarif bir görünüm kazandırırken aynı zamanda davetlilerinizin de içini açıyor.

Davetiyede Mermer Desenli Arka Planlar Dikkat Çekiyor

Bu yıl dikkat çeken tasarımlardan biri de davetiyenin arka temasında yer alan mermer görünümlü baskılar. Sade ama aynı zamanda çok şık bir görünüm sunan mermer desenli düğün davetiyesi modelleri davetiyede minimal tasarımları seven çiftlerin beğenisini kazanacak.

Trend Tasarımları Nereden Bulabilirsiniz?

2019’un trend davetiye modellerini nereden bulabilirim diye düşünüyorsanız www.edavetiye.com ‘a göz gezdirmeyi unutmamanızı öneririm. Birçok davetiye tasarımını burada bulabilir, davetiye siparişinizi vakit kaybetmeden verebilirsiniz.

Etiketler: » » » » » »

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

5+8 = ?