logo


Tarkan utanç listesinde!

tarkan-sahne1_640City University of New York’a bağlı Barush College, okula kaydını yaptırıp da devam etmeyen ünlü isimleri internet sitesinde deşifre etti.

Türk pop müziğinin Megastar’ı Tarkan, 1990’lı yılların ikinci yarısında City University of New York’a bağlı Barush College’e kaydını yaptırdı. O dönemde yılın büyük bölümünü Amerika’da geçiren ünlü sanatçı, asker kaçağı olduğu zamanlar kaydolduğu okula 2000 yılında bedelli askerlik yaptıktan sonra bir daha hiç uğramadı.

City University of New York’a bağlı Barush College, okula kaydını yaptırıp da devam etmeyen ünlü isimleri internet sitesinde deşifre etti. İsimler arasında Jennifer Lopez, modacı Ralph Lauren, porno yıldızı Robin Byrd ile beraber megastar Tarkan da var. Tarkan, asker kaçağı olduğu dönem kaydolduğu okula bedelli askerlik sonrası devam etmemiş. Üniversite yönetimi birkaç yıl bekledikten sonra Tarkan’ın kaydını okuldan silmiş. Üniversite yıllar sonra ünlü starları “Okulumuza katılıp da devam etmeyenler” başlığıyla internet sitesinde deşifre etti.

Etiketler:

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

9+4 = ?