logo


07 Ağustos 2016

Tarkan baba olmaya hazırlanıyor

Tarkan baba olmaya hazırlanıyor

Sürpriz evliliğiyle hayranlarını şaşırtan Tarkan ve eşi Pınar Dilek, tüp bebek yöntemiyle çocuk sahibi olmak için tedaviye başlıyor.

43 yaşındaki Megastar ve eşi Pınar Dilek, tüp bebek yöntemiyle çocuk sahibi olmak için tedaviye başlıyor.

Nisan ayında 5 yıllık sevgilisi Pınar Dilek’le sürpriz bir şekilde hayatını birleştiren Megastar Tarkan’ın mutlu evliliği bebekle taçlanacak! İkili, çocuk sahibi olmak için tüp bebek yöntemine başvurdu. Evlendikten sonra verdiği bir röportajda baba olmak istediğini söyleyen ünlü sanatçının Ulus’taki bir hastaneden tüp bebek tedavisiyle ilgili bilgi aldığı iddia edildi. 43 yaşındaki Megastar’ın 30 yaşındaki eşi Pınar Dilek’in de yakın zamanda çocuk sahibi olabilmek için tedaviye başlayacağı öğrenildi. Baba olmak için can atan ünlü sanatçının önceki röportajında ayrıca “Doğacak çocuğumuz sağlıklı olsun, kız ya da erkek fark etmez” dediği de biliniyor.

Sürpriz evliliğiyle tüm hayranlarını şaşkına çeviren Megastar cephesinden gelen bu haber akıllara tüp bebek yöntemiyle çocuk sahibi olan sanat dünyasının diğer ünlü isimlerini getirdi. Ünlü popçu Kenan Doğulu ile 2014 yazında ABD’de evlenen Beren Saat de bu yılın şubat ayında tüp bebek tedavisine başvurmuş, oyuncu dizi çalışmaları nedeniyle tedavisini yarıda bırakmıştı. Yüksek başarı oranıyla çiftleri bebek sahibi yapan tüp bebek yöntemiyle Hande Ataizi, Nurgül Yeşilçay, Demet Akalın, Yeşim Salkım gibi ünlü isimler de annelik duygusunu tatmıştı…

Kaynak:Takvim

Etiketler:
Share


#

SEN DE YORUM YAZ

10+4 = ?