logo


Taksideki kadına silahlı saldırı!

haberTaksideki-kadına-silahlı-saldırıZeytinburnu’nda ticari takside seyir halinde olan bir kadın, bir şahıs tarafından silahlı saldırıya uğradı. Saldırganın, kadının kocası olduğu iddia edildi.

Edinilen bilgiye göre, Bayrampaşa’da ticari taksiye binen bir kadın taksinin annesiyle beraber Zeytinburnu’na doğru gitti. Seyir halindeki taksi Davutpaşa Caddesine trafik sıkışıklığından durakladı. Taksinin duraklaması sırasında ticari taksinin kapsını açan saldırgan, belinden çıkardığı silahı araç içindeki kadına doğru ateşledi. Genç kadın silahtan çıkan tek kurşunla elinden ve karnından yaralandı. Taksi şoförünün haber vermesiyle olay yerine gelen ambulansta ilk müdahalesi yapılan genç kadın daha sonra Haseki Eğitim ve Araştırma hastanesine kaldırıldı.

Yaşanan olaya tanıklık eden taksi şoförü Haluk Taş, “Bayanı annesiyle beraber Bayrampaşa’dan aldım. Arka tarafta oturuyordu. Kadın annesiyle tartışıyordu. Trafik sıkışıklığından durmak zorunda kaldım. Aniden kapı açılarak ateş açıldı” dedi.

Saldırının ardından saldırgan olay yerinden yaya olarak kaçarak kayıplara karıştı. Polis saldırganın yakalanması için geniş çaplı araştırma başlatılırken saldırganın, genç kadının kocası olduğu iddia edildi.

Etiketler:

Share