logo


22 Haziran 2017

Survivor’ın kamera arkası görüntülerine Acun Ilıcalı’nın kızı Melisa damga vurdu

Survivor’ın yarı final heyecanında dün kamera arkası görüntüleri gösterildi. Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı’nın kızı Melisa bu görüntülere damga vurdu

Survivor 2017’de dün yarı final heyecanı vardı.

Serhat, Ogeday ve Adem’in oylamaya çıktığı gecede Serhat elendi. Elemeden önce yayınlanan kamera görüntüleri izleyenleri güldürdü. Acun’un kızı Melisa’nın düdük çalması kamera arkasına damga vurdu.

ACUN’UN KIZININ DÜDÜK ÇALMASI OYUNU DURDURMUŞ

İzleyenlere gösterilmeyen kamera arkası görüntlerden birinde yarışmacılar tam yarışırken, Acun Ilıcalı’nın kızı Melisa eline düdüğü alıp çalınca oyun durdu. Yarışmacılar ne olduğunu anlamaya çalışırken oyunu durduranın Melisa olduğu anlaşılınca herkes bir anda gülmeye başladı.

SABRİYE, ALP KIRŞAN İLE ACUN ILICALI’NIN ADINI KARIŞTIRMIŞ

İzleyenlere gösterilmeyen bir diğer komik kamera arkası Alp Kırşan’ın yarışmayı sunduğu sırada söz Sabriye’ye gelince “Alp Bey” diyeceğine “Acun Bey” demesiydi. Bunun gibi kamera arkası anları izleyenlere eğlenceli dakikalar yaşattı.(Posta)

Etiketler:

Share
#

SENDE YORUM YAZ

10+6 = ?
#

Survivor’ın kamera arkası görüntülerine Acun Ilıcalı’nın kızı Melisa damga vurdu” için 1 yorum

  1. cem : diyor ki:

    para var huzur var acun kadar rahat yaşıyan biri varmı evlenmeden çocuk sahibi olan ama hayat hayat gibi yaşayan kendine türk diyen tek kişi öf adet yok ama müslüman

    0