logo


Survivor’da Ünlüler’i şoke eden eleme gecesi

ACUNNSurvivor All Star’ın 17 Mart Salı akşamı yayınlanan yeni bölümünde eleme heyecanı yaşandı. Eleme gecesinde büyük bir şok yaşandı. Ahmet Dursun sağlık sorunları nedeniyle adaya veda etti.

Survivor All Star’da Ahmet Dursun şoku… Ünlüler takımında bulunan Ahmet Dursun midesinde bulunan rahatsızlık nedeni ile adaya veda etti. Ünlüler takımı Acun Ilıcalı’nın açıklamasının ardından gözyaşlarını tutamadı.

Survivor All Star yarışmasına herkesi şoke eden bir gelişme yaşandı. Ünlüler takımında yarışan eski milli futbolcu Ahmet Dursun midesinden rahatsızlandı. Ahmet Dursun yarışma yetkilileri tarafından doktora götürülerek tedaviye alındı. Ancak hastanede yapılan kontrollerde Ahmet Dursun’un midesinde ciddi bir rahatsızlık olduğu ortaya çıktı. Yarışmada günlerce aç kalan ve çok az besin alabilen Dursun’un belirli aralıklarla yemek yemesi gerektiği şeklinde bir rapor verildi.

Bu durumu yapılan ada konseyinde yarışmacılara açıklayan Acun Ilıcalı, sık sık yemek yemesi gereken Ahmet Dursun’un rahatsızlığı nedeniyle Survivor yarışmasından çıkartıldığını açıkladı.

Yarışmacılar Acun Ilıcalı’nın bu açıklaması karşısında büyük şok yaşarken, bazıları da gözyaşlarına boğuldu.

Survivor’ın yeni bölüm fragmanında Acun Ilıcalı’nın “Çok önemli gelişmeler oldu” demesinden sonra yarışmacıların yaşadığı şaşkınlık sosyal medyayı sallamıştı.

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » » »

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

10+1 = ?