logo


31 Mayıs 2017

Survivor’da ünlüler şokta..

Survivor’da dün akşam oynanan dokunulmazlık oyununun ardından adaya veda eden yarışmacı belli oldu. Survivor’da dün akşam bir dokunulmazlık oyunu daha kaybeden ünlüler takımı aralarından bir kişiyi göndermek üzere potaya 3 aday çıkardı. Peki Survivor’da dün akşam kim elendi? İşte bu sorunun cevabı

Survivor’da dün nefes kesen bir dokunulmazlık oyunu sahne aldı. Sonucun merakla beklendiği oyunlar bayrak yarışına ve gönüllüler takımı son anda kazanan taraf oldu. Bu sonucun ardından ünlüler takımı 3. aday olarak İlhan Mansız’ı potaya koydular.

Önceki gün kaybedilen oyunun ardından Adem bireysel dokunulmazlık kolyesini almış, takım oylamasından da Sabriye’nin adı çıkmıştı. Bireysel dokunulmazlık kolyesini alan Adem Furkan’ın ismini vermişti.

Bu sonuç ile birlikte Survivor’da bu hafta Furkan, Sabriye ve İlhan Mansız elenme adayı olmuşlardı.

Rakiplerinden daha düşük SMS oyu alarak veda eden isim Furkan oldu. Oldukça duygusal anların yaşandığı eleme gecesinde Sema ve Serhat göz yaşlarına hakim olmazken, Furkan’da ağlamaklı yaptığı konuşma ile dikkat çekti. Hayatında herşeyi kardeşi için yaptığından bahseden Furkan burada, hem ablam, hem de abim oldu. Normalde sadece kardeşim için bu duyguları beslerdim.. Sizler sayesinde bir abla bir de abi sahibi oldum. Desteğinin hep onlarla olacağını söyleyen Furkan, onları Kıbrıs’ta birlikte göreceğime inanıyorum dedi.

Etiketler: » » »

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

1+8 = ?