logo


12 Nisan 2016

Survivor’da Tuğba Özay ve Nagihan arasında ipler koptu

Survivor'da Tuğba Özay ve Nagihan arasında ipler koptu

Bir dönem aralarında su sızmayan Nagihan ve Tuğba Özay’ın artık birbirlerine tahammülleri kalmadı. İki yarışmacı da birbirleri hakkında sert ifadeler kullandılar.

Tuğba Özay ve Nagihan Karadere arasında son bölümde kıyametler koptu.2 aydır Survivor adasında en yakın dost olan Nagihan ile Tuğba’nın arası geri dönüşü olmayacak şekilde bozuldu. Konseyin ardından ikili arasındaki kavga adada sürdü.

Tuğba Özay tüm konuşmalarını duyduğu Nagihan Karadere’ye fena halde patladı. ‘Ben iki aydır nasıl görmemişim’ diyen Tuğba Özay, Nagihan Karadere hakkında şunları söyledi;

-“Dün duydum ateş etrafında konuşurken. Zank diye geldim kaldı. Ben bunu iki ay boyunca nasıl göremedim. Sınıfta kaldın Nagihan. Gittiği yere kadar’. Nagihan Karadere ise ‘yüzünü görmek istemiyorum’ diyerek Tuğba Özay ile olan tüm bağlarını kesip attı.
NAGİHAN KARADERE TUĞBA ÖZAY’A BASILDI
Nagihan Karadere ateş başında Tuğba Özay dedikodusu yaparken basıldı. Tam Nagihan Karadere ‘İki aydır Tuğba’nın kendisini övmesindenanlatmasından bıktım’ derken Tuğba Özay lafın üstüne geldi.

1

Etiketler:

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

2+6 = ?