logo


20 Haziran 2016

Survivor’da Semih’in parmağı kırıldı, sevgilisi Acun Ilıcalı’ya sitem etti

1

‘Büyük Kıbrıs Finali’ için mücadelelerin daha da hız kazandığı Survivor’da dün akşam Semih Öztürk oyun esnasında parmağı kırılması sonucu hastaneye sevk edilmişti. Bu durum Semih’in sevgilisi Kurretülayn Matur’u da endişelendirdi. Ütopya yarışmasından tanıştığı Semih’le aşk yaşayan Kurretülayn, Acun Ilıcalı’ya sosyal medyadan sitem dolu mesaj gönderdi. Matur, cevabı yine sosyal medyadan aldı.

Survivor’da dün akşam oynanan dokunulmazlık oyununda Gönüllüler takımından Serkay ile eşleşen Semih Öztürk aldığı darbe sonucu havuza düşmüş, bu esnada acı içinde bağırarak parmağının kırıldığını söylemişti. İlk müdahale Doktor Metin Kuş’tan gelmiş Semih, geniş bir müdahale için ada dışında bir yere ambulansla sevk edilmişti. Semih’in durumunun netleşmemesi sevgilisi Kurretülayn’ı da endişelendirdi. Acun Ilıcalı’ya sosyal medyadan yazan Kurretülayn aynı şekilde cevabı sosyal medyadan aldı.

2

Yarışmacıların arkadaşlarının değil aile bireylerinin haberdar edildiğini söyleyen Ilıcalı, Matur’u sakin olmasını söyleyerek şunları yazdı:

-Survivor yarışmacılarımız ile ilgili yaşanan kritik durumlar en yakın aile bireylerine haber verilmektedir, arkadaşlarına değil. -Babasına haber verildi. Görüldüğü gibi parmağı kırık. Hayati bir tehlikesi yok. Sende tüm sevenleri gibi bekleyebilirsen seviniriz.

3

4

Kurretülayn Ilıcalı’nın mesajlarının ardından ise şu mesajı attı:

5

Etiketler: »
Share


#

SEN DE YORUM YAZ

8+10 = ?