logo


23 Haziran 2016

Survivor’da Semih yarışmaya veda mı ediyor?

Survivor'da Semih

Survivor’da sakatlanan Semih’in sağlık durumu ile ilgili son açıklama geldi.. Parmağından sakatlanan ve bir operasyon geçiren Semih, tedavi için Houston’a gönderilecek. Son duruma bakılacak olursa Semih’in geri dönüşü zor görünüyor. Survivor’daki son dokunulmazlık oyunu sırasında Serkay ile karşılaşma sırasında Semih havuza düşmüş ve parmağını kırmıştı.

Havuzdan ‘parmağım kırıldı’ diyerek çıkan Semih Öztürk hemen hastaneye kaldırılmıştı. Survivor doktoru Metin Kuş ilk müdahaleden sonra ‘Beni aşan bir durum’ diyerek sakatlığın ciddi olduğunu belirtmişti.

SEMİH’E NE OLDU SAĞLIK DURUMU NE?

Acun Ilıcalı Survivor’da kim elendi sorusunun yanıtlandığı ada konseyinde Semih Öztürk’ün son durumu hakkında “Parmağı kırılan Semih Öztürk’e operasyon yapıldı. Doktorların raporuna göre Semih ABD’ye Houston’a ameliyata da gönderilebilir” ifadelerine yer verdi.

SON KARARI DOKTORLAR VERECEK

Survivor doktoru Metin Kuş ile birlikte Dominik’deki doktorlar Semih Öztürk ile ilgili son kararı verecekler. Survivor Kıbrıs finaline 9 gün kala Semih Öztürk adaya zorunlu olarak veda edebilir. Acun Ilıcalı Semih ile ilgili son durumu doktorların belirleyeceğini söyledi.

DÖNÜŞÜ ZOR

Son duruma bakılacak olursa Semih Öztürk’ün geri dönüşü zor görünüyor.

Etiketler: » » »
Share


#

SEN DE YORUM YAZ

4+7 = ?