logo


Survivor’da dokunulmazlık oyununu kim kaybetti

Survivor’da bu hafta kıran kırana geçen dokunulmazlık oyunlarını gönüllüler takımı kaybetti. Oyunları arka arkaya kaybeden gönüllüler takımında ise konsey akşamında ortalık Karıştı. Peki dokunulmazlık oyunlarının kaybedilmesinin ardından Survivor’da kimlerin adı yazıldı

Survivor’da bu hafta gönüllüler takımı için kabus gibi bir hafta yaşandı. Dokunulmazlık oyunlarını kaybeden gönüllüler takımı tam 4 ismi elenme potasına sokarak stresli bir haftaya giriş yaptılar.

İlk kaybedilen dokunulmazlık oyununda takım oylaması ile Berna’nın adı yazılırken, bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan Ogeday, Anıl’ın ismini söyledi ve ilk pota Berna, Anıl olarak şekillendi. İkinci gün kaybedilen dokunulmazlık oyununda ise tam anlamıyla bir kaos meydana geldi.

Bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan Elif ve Ogeday’ın ismi yazılamazken, 4 oy Burçak’a, 4 oy da Gökhan’a çıktı. Oyların eşit olmasından dolayı Gökhan ve Burçak ikinci günün elenme adayı olarak potada yerini aldı.

Bu sonucun ardından Berna, Anıl, Gökhan ve Burçak elenme adayı olarak potada yer alan isimler oldu

TUĞÇE GÖZ YAŞLARINI TUTAMADI

Tuğçe en yakın arkadaşı Burçak’ın adının potada olmasının ardından göz yaşlarına hakim olamadı ve Anıl’a ağır suçlamalarda bulundu. Anıl’da bu potanın şuan daha adil olduğunu takımın başarılı isimlerini bir kenara bırakarak bu 4’lünün adil şekilde oylanmasını istediğini sözlerine ekledi.

‘BU 4’LÜNÜN ADİL OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM’

Anıl, Burçak’ın adını yazanlardan birinin de kendisinin olduğunu ve takımın başarılı yarışmacılarını bir kenara bırakırsak, bu Burçak’ın da elenme potasında olması gerektiğini söyledi. Bu açıklamarın ardından sinirler gerildi ve Tuğçe, Anıl’a ağır suçlamalarda bulundu ve Anıl’ı bir kaç kez potadan ben ve Burçak kurtardık. Şimdi böyle bir şey yapmasına çok şaşırdım dedi(Hürriyet)

Etiketler: » » »

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

6+3 = ?