logo


27 Haziran 2016

Survivor 2016’nın Kıbrıs finalini izlemek kişi başı 2 bin TL

416b61ba7a44c13923802540d3f1e554

Survivor 2016’da Büyük Kıbrıs Finali’ne 2 gün kalırken final akşamının da seyircilere açık olduğu duyuruldu. Kıbrıs finalini canlı olarak izlemek isteyenlerin kişi başı 2 bin TL’yi gözden çıkarması gerekiyor. Eğer iki kişi katılacaksa maliyet 4 bin TL’yi buluyor.

Serkay’ın finali, Atakan yarı finali garantilediği, Nagihan, Semih ve Damla’nın ise eleme adayı olduğu Survivor finali bu yıl adres değiştirerek Kıbrıs Nuh’un Gemisi’nde yapılacak. Milliyet Cadde yazarı Sefa Karahasan da Kıbrıs’taki Survivor finalinin seyircilere açık olduğunu otelde kalma ücreti ve final akşamını yerinde izleyebilme ücretinin kişi başı ücretinin 2 bin TL olduğunu duyurdu. İşte o yazı…

‘611 ODA FULL’
-Daha önce Kaya Artemis Otel’de düzenlenen final ise bu sene Nuh’un Gemisi’nde yapılacak. Acun Medya, bu sene Kaya Artemis Otel’den 250’nin üzerinde bir oda talep etti. Bu talep, Yarışmanın final haftası olduğu dönemde karşılanamayacak durumda olunca, final Nuh’un Gemisi Otel’e alındı. Bir sorun veya sıkıntı yok. Nuh’un Gemisi Otel’de de final için hummalı bir çalışma var. Bu hafta otelin tüm odaları kapanmış. 611 oda full. Yarışma için ekipler bugün Ada’ya gelmeye başlayacak. Acun Bey’in de finalden bir gün önce otele yerleşmesi bekleniyor. Suit bir odada kalacak Acun Bey’in rahat çalışması için tüm ince ayrıntılar düşünülmüş.

1200 kişilik izleyici
Final için yaklaşık bin 200 kişilik alanda da çalışmalar başladı. Finali izlemek için kişi başı 350 TL ödemek gerekiyor. İki kişi finali izleyeyim, otelde kalayım derse, iki gece için ödeyeceği ücretin toplamı 4 bin TL. Sadece izleyiciden toplanacak ücret yaklaşık 500 bin TL.

Bunun yanında final Ramazan ayına denk geldiğinden çalışmalar da iftara göre ayarlandı. Yarışmanın canlı yayını iftarın ardından başlayacak. Acun Bey bu sene yarışmayla ilgili medyaya konuşmama kararı aldı. Bu nedenle, Ada’ya gazeteci daveti de olmadı. Belki de böylesi daha iyi. Kimseyi de küstürmüş olmuyorsunuz. Son olarak; Kıbrıs’ta ‘Survivor’ finali yaklaştıkça yürüyemez duruma geliyorum. ‘Sefa Bey, Survivor Kıbrıs detayları nedir?, Ne olacak?, Sizce finali kim kazanır?’ diye soran yaşlısı genci herkes merak ediyor. Kısacası Ada finale kilitlenmiş durumda.

Etiketler:
Share


#

SEN DE YORUM YAZ

8+10 = ?