logo


23 Haziran 2016

Survivor 2016’da Semih Öztürk için karar verildi

eaaadec9a9fb653f9a3967bb9a58a296

Survivor’da geçtiğimiz günlerde ödül oyununda Serkay’la girdiği mücadele sonrası parmağı kırılarak hastaneye kaldırılan Semih Öztürk için karar verildi.Bu akşam ekrana gelecek bölümde Acun Ilıcalı Semih’in bundan sonra oyunlarda olmayacağını açıkladı. Şimdi Semih Survivor’dan elenecek mi? tartışmaları başladı.

Survivor 2016’nın 104. bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde Ünlüler ve Gönüllüler takımından 4 yarışmacı ödül oyunu için yarışırken Acun Ilıcalı’da konseyde Semih Öztürk hakkında açıklama yaparken görülüyor.’Büyük Kıbrıs Finali’ne sayılı günler kala heyecanın daha da arttığı Survivor 2016’da Semih için kötü karar açıklandı. Geçtiğimiz bölümlerde ödül oyunu sırasında parmağı kırılarak hastaneye kaldırılan Semih bundan sonraki oyunlarda yer almayacak.

Bu akşamki ödül oyununda Semih’e geçmiş olsun dileklerini ileten Acun Ilıcalı talihsiz yarışmacının durumunu da açıklayacak. Semih’in Survivor 2016’ya veda edip etmeyeceği de bu akşamki ödül oyunundan sonra belli olacak.

Hastaneye kaldırılan ve dokunulmazlık oyununda yer alamayan Semih’e Demet Akalın da geçmiş olsun mesajı iletti:
“Parmağı nasıl koptuysa ‘Türkiye’ diyo garibim. Ya çok çok üzüldüm. Geçmiş olsun Semih. Dalga geçeni de Allah ıslah etsin tez zamanda.”

1

2

3

4

5

6

7

Etiketler:
Share


#

SEN DE YORUM YAZ

7+3 = ?