logo


Spor Toto 2. Lig

Spor Toto 2. Lig’de mücadele eden Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor’da sezonun tamamlanmasından sonra gözler yeni sezona çevrilirken, belediye yönetimi ve kulüp yönetiminin kulübün geleceğiyle ilgili toplantı yapacağı bildirildi.

Maçların ardından teknik heyet ve futbolcular izne ayrılırken, yöneticiler gelecekle ilgili değerlendirme yapıyor. Geçen yılki kongrede göreve gelen ve görev süresi 3 yıl olan yönetimin Diyarbakır Büyükşehir Belediye Eşbaşkanı Fırat Anlı’nın ve diğer yetkililerle bir değerlendirme toplantısı yaptıktan sonra hem kendi geleceği hem de kulübün geleceğini ilgilendiren kararlar alacağı belirtildi.

Başkan Metin Kılavuz’un göreve devam etmesinin ağırlık bastığı ifade edilirken, olası bir kongre kararı alınması halinde yönetimin güçlendirilmesi dışında isim ve tüzük değişikliği ile kurumsal anlamda bazı önemli kararların alınacağı konuşuluyor. Yeni sezonla ilgili bir karar vermediklerini belirten Başkan Kılavuz, “Sezon yeni bitti. Tabi ki burada kurumsal bir işleyiş var ve kişiler önemli değil. Hep beraber konuşarak bazı kararlar alacağız. Geride kalan sezonu değerlendirip, yeni hedefler için neler yapılması gerektiğini masaya yatıracağız. Önümüzdeki günlerde bunlar netleşecek” dedi.

Etiketler: »

Share