logo


24 Nisan 2016

Sosyetik işadamında evlenme teklifi!

Sosyetik işadamında evlenme teklifi!

Daha önce sözlenip ayrılan Irmak Atuk ve işadamı sevgilisi Nuri Ensari ikinci kez sözlendi.

Aşklarına 3. şansı veren Irmak Atuk ile Nuri Ensari, ikinci kez sözlendi. Sosyetik işadamının, güzel mankene 3 karatlık ve değeri 250 bin lira olan pırlanta tektaşla evlilik teklif ettiği söyleniyor.

Ünlü manken Irmak Atuk, evleniyor. Atuk’un nikah masasına oturacağı isim ise 3. kez barıştığı Nuri Ensari! Ünlü manken, 2010 yılında nişanlanıp ayrıldığı işadamı Ensari’ye geçtiğimiz ay geri dönmüştü. 2012 yılında yeniden bir araya gelen Irmak Atuk ile Nuri Ensari’nin bu denemesi de uzun soluklu olmamıştı. Ensari’nin 2013′te evlenmesi üzerine başka bir aşka yelken açan Irmak Atuk, anlaşılan o ki sosyetik işadamını unutamadı.

1

Sadece 1 Yıl Evli Kaldı

2014′te boşanan eski sevgilisinin geri dönme çabasını kabul eden güzel manken, bir süre önce de Nuri Ensari’nin Etiler’deki evine taşındı. Sosyetik işadamı, 22 Nisan’daki yaş gününde Irmak Atuk’a evlenme teklif etti. Nuri Ensari’nin ikinci kez yaptığı teklife de “Evet” diyen Atuk, mutluluğunu da instagram’da paylaştı. Kutlamayı İstinye’deki Zuma adlı mekanda yaptı. Sosyetik işadamının Irmak Atuk’a 3 karatlık ve değeri yaklaşık 250 bin liralık bir pırlanta yüzükle evlilik teklif ettiği de konuşulanlar arasında… Atuk, aşkının güllerle ettiği evlilik teklifi sonrası bu kareyi paylaşıp “Hayatımın en güzel, en özel günü” notu düştü.

Etiketler:

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

1+7 = ?