logo


29 Temmuz 2016

Son Çıkan Programlar ve Oyunlar

Screenshot_1Sizlere muhteşem bir siteden bahsetmek istiyoruz. Güncel olarak çıkan programları reklamsız bir şekilde sizlere sunarak en hızlı serverlar sayesinde program indirmenize olanak tanıyabilecek dostindir.com, son zamanların en çok tutulan ve ilgi gören indirme platformu haline gelmiştir. Bilgisayarınız ya da telefonunuz için ihtiyacınız olan her türlü dosyayı ve program burada bulabilecek, sınırsız bir şekilde indirme yapma imkanına sahip olabileceksiniz.

Windows, Android, IOS ve Symbian işletim sistemine sahip olan tüm cihazlar için gerekli program ve donanım site içerisinde yer almaktadır. Ayrıca sitede yer alan arama butonunu kullanarak kolay bir şekilde aradığınız programa erişebilir, aradığınız programın site üzerinde yer almaması dahilinde iletişim kısmından programın eklenmesini talep edebilirsiniz. Teknolojiyi yakından takip eden bu platformda sizlerde bulunmak ve bilgisayarınız için en iyi verimi almak istiyorsanız hemen bu yazıda adı geçen bağlantılara tıklayarak ulaşım sağlayabilirsiniz.

Son zamanlarda popüler bir oyun haline gelen ve herkes tarafından oldukça tutulan Pokemon Go’yu denediniz mi ? 90’lı yıllarda akıllarda yer eden pokemon çizgi filminden esinlenerek oluşturulan bu oyun herkes tarafından çok tutuldu ve büyük bir ilgi gördü. Android ve IOS işletim sistemlerinde sorunsuz bir şekilde oynanabilen oyun, bir çok kişiyi çocukluğuna geri döndürüyor. Pokemon Go indir’diğiniz de sizlerde adeta keyif alacak ve gerçek hayatın fiziksel bir şekilde uyarlanmış halinden memnun olacaksınız. Oyunun temeli yakalama, biriktirme ve eğitme üzerine dayalı olduğundan dolayı adeta tutku haline dönüşebiliyor.

Oyunu indirecek olan kişiler için her hangi bir takılma ve donma gibi sorunların yaşanmaması adına Android 4.4, 1 GB RAM, 1 GHz Dual Core üzeri işlemciye sahip olunması gerektiğinin bilgisini de siz oyun severlere iletmek isteriz.

Etiketler: » »

Share
#

SENDE YORUM YAZ

7+3 = ?