logo


Şoke eden iddia! Ünlü ismin annesi ilaç verilerek mi öldürüldü?

Star TV’de yayınlanan “Balçiçek İlter’le Olay Yeri” programında çok konuşulacak bir iddia ortaya atıldı: Hastanede ünlü şarkıcının annesine potasyum verilerek ölümü hızlandırıldı.

“Balçiçek İlter’le Olay Yeri” programına katılan ve özel bir hastanede çalıştığını söyleyen hasta bakıcı Tuna B. solunum yetmezliği nedeniyle hastaneye gelen 20 aylık kız bebeğin istismarının polise bildirilmediğini iddia etmişti. Bu iddianın ardından aynı hasta bakıcı, bu kez de hastanede tedavi gören yaşlı hastalara verilen bir ilaçla ölümlerinin hızlandırıldığını ileri sürdü.

İddialara göre hastalara potasyum verilerek bir an önce kalplerinin durması sağlanıyordu. Hasta bakıcı Tuna B. “Bu olayı üç kişide gördüm. İlaçlara dokunmak yasaktı, sadece hemşire ilaçları kullanır, her şeyi yapar. Bir tane hastanın damar yolu çıkması sebebiyle aşırı kan kaybından dolayı potasyum denilen bir ilaç verdiler ve ölümünü hızlandırdılar” dedi.

KAN DONDURAN CİNAYET İTİRAFI!

Tuna B. bu ilacın ünlü bir sanatçının annesine de verildiğini öne sürdü. Hasta bakıcı, söz konusu sanatçının bu durumu bilmediğini söyledi. Peki annesi potasyum verilerek kalbinin durmasına neden olunan ünlü isim kim? Medyaradar.com’un haberine göre; stüdyoda açıklanan ancak Star TV ekranlarına yansımayan o isim Cenk Eren.

Ünlü şarkıcı, Nisan 2017’de solunum yetmezliği çeken annesinin acı haberiyle sarsılmıştı.

Etiketler: »

Share
#

SENDE YORUM YAZ

4+5 = ?