logo

Sokakta sigara tartışması karakolda bitti

erzurum

Erzurum’da yolun kenarında sigara içen bir kadına iki erkek tepki gösterdi, gergin anlar yaşandı.

Olay bugün saat 10:30 sıralarında Erzurum’un Yakutiye ilçesi Cumhuriyet Caddesi üzerinde meydana geldi. Cadde üzerinde bir alışveriş merkezine giden üniversite öğrencisi genç kadın, AVM’nin kapalı olması nedeniyle sigarasını yolun kenarında içmeye başladı. Bu sırada “Burada sigara içmeyin İnsanları tahrik ediyorsun. İçeride için” diyen iki erkek, tepki gösterdi.
Genç kadının “Bu durumdan size ne” diyerek karşılık vermesi üzerine taraflar arasında gerilim yaşandı. Olayı gören trafik polisleri duruma müdahale ederek “Oruçta açıkta sigara içiyorsun” tartışmasını sonlandırdı.

ŞİKAYETÇİ OLUNCA SALDIRDI, GÖZALTI…

Kadının şikayetçi olması üzerine genç kadına saldırıda bulunan 1 erkek gözaltına alınarak polis merkezine götürüldü. Gözaltına alınan kişi bir süre polislerle de tartışmaya girerek kendisinin de kadından şikayetçi olduğunu söyledi. Çevrede toplananlar da tartışmaya katıldı. Bir kısım vatandaş Erzurum’da Ramazan ayında büyük bir kesimin oruç tuttuğunu belirtti, duruma tepki gösterid. Bazı vatandaşlar ise Ramazan ayının hoşgörü ayı olduğunu ve insanların oruç tutana da, tutmayana da saygılı olmak zorunda olduğunu söyledi.

Etiketler: » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

4+5 = ?