logo


Sokak Modasına Uygun Gömlek Tasarımları

Son zamanların en önemli erkek tarzları arasında yer almaya başlayan sokak modasının birbirinden farklı parça ve tasarımları var. En çok yer verilmesi gereken parçalar arasında gömlek modelleri yer alıyor. Çünkü erkek giyimin yaz ve kış vazgeçilmez tercihleri arasında yerini alan gömlekler, kolay kombin edilebilir yapıları, şık ve estetik gösteren tasarımları ile her erkeğin gardırobunda bulunur. Sokak modasını takip eden veya tarzını sokak modası stili ile yorumlamak isteyenlerin seçmeleri gereken gömlek modellerini sizler için derledik. Şık, estetik, kaliteli ve imaj sahibi yapan sokak modası gömlekleri görmek için Modayı Tıkla!

Sokak modası gömlek ritüelleri

Yaz ve kış erkekler için vazgeçilmez hale gelen gömlek modellerinin geleneksel ve klasik tasarıma sahip modelleri gündelik giyime uygun değildir. Bu nedenle de sokak modası gömlek tasarımları daha dikkat çekici, rahat, stilize edilen tasarımlara erkek modasına yön veren bir yapıya kavuşturuldu. En çok öne çıkan erkek gömlek tasarımı küçük veya büyük çiçek desenli gömleklerdir. Küçük desenli çiçek motiflerine sahip gömlekler bir Çini sanatı gibi çok estetik duruyor. Yaprak detaylardan oluşan veya tamamen büyük çiçek motifli gömlek modelleri de bahar ve yazın en çok tercih edilenleri arasında bulunuyor.

Likrali gömlek tarzları da sokak modasının vazgeçilmez modeli haline geldi. Kalın veya ince çizgilerden oluşan gömlek modelleri ile hem sadelik hem de şıklık bir arada sunuluyor. Erkek modasının öne çıkan gömlek modellerinde pek fazla cep detayına yer verilmiyor. Ancak yine de bazı sokak modasını yansıtan gömleklerde cep detayı da yer alıyor. Asker desenli gömlekler de son zamanların trendleri arasında. Ayrıca tek renk gömlek modelleri de tercih ediliyor. Ancak bu tip gömlek modellerini klasik gömleklerden ayıran fark dar ve fit kesim olmasıdır. Sokak modasına ait tüm gömlek modelleri, dar kesimdir. 2019 trendleri arasında yarım boy düğmeli gömlek modelleri de farklı bir stil ortaya koymak isteyenler için tercih edilebilir.

Sokak modasının en narin ve estetik ürünlerini satın almak için Modayı Tıkla!


Share
#

SEN DE YORUM YAZ

10+4 = ?