logo


Skonutindikli’de Şampiyonluk Heyecanı

Aydın U 19 2.Amatör Küme 1.Grup’ta lider Karacasuspor’un ardından ikinci sırada yer alan Skonutindiklispor’da şampiyonluk heyecanı yaşanıyor. Kırmızı-beyazlı ekip, iki hafta sonra oynayacağı Karacasuspor maçını kazanması halinde şampiyonluğunu ilan edecek.

Çobanisaspor’u deplasmanda 4-2’lik skorla mağlup eden, önümüzdeki hafta sonunu Pamukörenspor’u hükmen mağlup ederek geçirecek olan Skonutindiklispor’un Başkanı Önder Şimşek, şampiyonluk heyecanı yaşadıklarını söyledi.

U 19 1.Amatör Küme’ye yükselmek istediklerini belirten Şimşek, “Karacasuspor da şampiyonlukta iddialı. Ancak, ilk maçta rakibimizi 2-1’lik skorla mağlup etmiştik. Yine mağlup ederek, takımımızı 1.Amatör’e taşımak istiyoruz. Verdiğimiz emeğin karşılığını almak istiyoruz” dedi.

ŞİMŞEK’İN İKİNCİ ŞAMPİYONLUĞU OLACAK

Öte yandan, Yıldızgücü’nün genel menejerlik görkonutini yürüten Şimşek, bu sezon U 19 kategorisinde ikinci şampiyonluğunu yaşamak istiyor. Şimşek, “Yıldızgücü de, Skonutindiklispor da bizim takımımız. Bizim işimiz yetenekleri bulup, parlatmak. Bunu da iyi yaptığımızı düşünüyorum. İnşallah başarılı olmaya dkonutam ederiz. Skonutindiklispor olarak da şampiyon olursak mutlu olacağız. Ali Şemci hocamız da verdiği emekle başarıyı hak etti. Umarım, emeklerimiz boşa çıkmaz” diye konuştu.

Etiketler: » » »

Share