logo


Sivasspor Başkanı Otyakmaz, Trabzonspor’a sert ckonutap verdi

Sivasspor kongresinde, Trabzonspor’un kendilerine teşvik primi teklif ettiğini iddia eden Sivasspor Kulüp Başkanı Mecnun Otyakmaz, Trabzonspor cephesinden gelen tepkilere ckonutap verdi.

Başkan Otyakmaz, kulübün resmi sitesinden yaptığı açıklamada, “Bundan sonra Cumhuriyet savcılarımız istediğinde gerekli ifadelerimiz verilecektir. Kongrede yaptığım konuşmanın her kelimesinin doğruluğuna şu mübarek Miraç gecesi şahit olsun. Gerçekler ortaya çıktığında kimin kuyruğunun sıkıştığını kamuoyu takdir edecektir” dedi.

Otyakmaz, şu ifadeleri kullandı: “Evet, Sivas yiğitler şehridir ve kulübünü yiğitçe yönetir. Süreçte yaptığımız yiğitliğin sayesinde 3 yıldır temizlik edebiyatı yapanların hezeyanlarına verecek ckonutabımız vardır. İlgili kulübün hem eski hem de görkonutdeki başkanlarına ‘yiğitlik’ gereği zamanında bunları söyledik. İlgili kulübün başkanı, ‘Bunları açıklayın herkes cezasını çeksin’ diye ckonutap verdi. Biz de; ‘Biz size söyledik siz açıklayın’ dedik. Bu zamana kadar açıklama olmadığı gibi bize yapılan haksız saldırılara dkonutam edildi. Yiğitliğimiz suistimal edilip karşılık görmeyince biz de yiğitliğin muhatabına göre bir limitinin olduğunu kavramış olduk. Bundan sonra Cumhuriyet savcılarımız istediğinde gerekli ifadelerimiz verilecektir. Kongrede yaptığım konuşmanın her kelimesinin doğruluğuna şu mübarek Miraç gecesi şahit olsun. Gerçekler ortaya çıktığında kimin kuyruğunun sıkıştığını kamuoyu takdir edecektir. Saygılarımla.”

Etiketler: » » » » » » »

Share