logo


12 Ağustos 2015

Şimdi de Suat Avni çıktı

suat-avni-371

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve AKP’ye yönelik iddialarda bulunan internet fenomeni Fuat Avni’ye twitter’dan kardeş geldi. Suat Avni ismi MHP’nin belalısı oldu…

MHP’yi hedef alan ‘’Suatavni’’ hesabında yer alan yazılar, partide rahatsızlık yarattı.

MHP Başkanlık Divanı üyelerini hedef alan paylaşımlar yapan @Suatavni_f hesabı, parti tarafından yakın takibe alındı. MHP Genel Başkan Yardımcılarına yönelik hakaretler içeren kişilerin tespit edilmesi için suç duyurusunda bulunulacak.

MHP’NİN BELALISI OLDU

MHP’nin avukatlarının Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’na yapacakları suç duyurusunda @Suatavni_f hesabının kapatılmasını talep edecek. ‘’Suatavni’ hesabından bugüne kadar bin 704 tweet atıldı. 2 bin kişiyi takip eden ve 268 kişi tarafından takip edilen hesaptan yapılan bazı paylaşımlar şöyle:

-Şefkat Çetin’in ne halt olduğunu zaten MHP’de herkes biliyor ama partide kalabilmek için kimse konuşamıyor, dile getiremiyor.

-MHP’li Celal Adan beni/bizi hiçbir şekilde bir yere şikayet de edemez çünkü ortaya çıkarsam onun kirli ilişkileri de bir anda deşifre olur.

-Semih Yalçın gibi ne işe yaradığı anlaşılamayan sadece böğüren isimler, Şefkat Çetin gibi ş…h…çılar partiye doluşuverdi bir anda.

-DYP’yi batıran Celal Adan MHP Genel Bşk.Yrd. oldu. Eşinden boşanan, kaset furyasını başlatan Z.T. keza öyle…

-Deniz Bölükbaşı, Ümit Şafak, Mehmet Taytak, Recai Yıldırım gibi isimlere kaset furyası başlatan da bu cemaat değil miydi?

-Sayın Zühal Topçu..Neden “Cafoğlu” soyadını bıraktığınız sırada….yüzük taktınız ve sonrasında kasetler başladı?

-Celal Adan DYP’yi batıran adam oldunuz. O dönem de cemaatin emrinde DYP’yi ele geçirip batırdınız şimdi de MHP’ye gelip MHP’yi batırıyorsunuz.

Kaynak: Sözcü

Etiketler: » » »

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

8+7 = ?