logo


Sigorta Poliçesi İşlemlerinde Online Sigorta Brokerliği Hizmetlerinin Yeri

Internet ortamında bilgisayarlar ve mobil cihazlar üzerinden yapılan online sigorta poliçesi satın alma süreci, Türk sigorta sektöründe önemli bir gelişme gösteriyor. Online Sigorta brokerliği ile günümüzde sigorta şirketlerinin kapısını tek tek çalmaya gerek kalmıyor. Online poliçe sorgulama ve satın alma konusunda güven sorununu da ortadan kaldıran Koalay.com; Trafik sigortası, kasko ve DASK poliçe işlemlerinin yapıldığı güvenilir online brokerlik hizmetleri sunuyor.

Online sigorta brokerliği hizmeti ile sigorta şirketlerinin tüm ürünlerine aynı anda erişim sağlanabiliyor. Bu sayede teklif alma, karar verme ve satınalma süreci hesaplı, hızlı ve güvenli bir şekilde tamamlanıyor. Koalay.com’da ilgili sigorta şirketine ait tüm ürünlerin anlık olarak görüntülenebilmesi sayesinde müşteriler, kendi ihtiyaçlarına en uygun ürünü satın aldıklarından emin olabiliyor.

Sektöründe fiyat verme aşamasından satın alma aşamasına kadar tam ve gerçek online brokerlik hizmeti veren tek platform Koalay.com, müşterilerinin bireysel ihtiyaçlarına yönelik teknolojiler de geliştiriyor.

Koalay.com’un En Yeni Teknolojisi: Kasko Kişiselleştirme

Kuruluşundan günümüze kadar müşterilerinin bireysel ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak yeni teknolojiler geliştiren Koalay.com, müşterilerine farklı imkanlar sunmaya devam ediyor. Basit ve kolay adımlarla kasko poliçesi satın alabilen araç sahipleri, kendi ihtiyaçlarına özel kişiselleştirilmiş kasko poliçesini Koalay.com üzerinden oluşturabiliyor. Koalay müşterileri böylece, ihtiyaçları olmayan kasko teminatları için ödeme yapmıyor, bütçe ve ihtiyaçlarına en uygun kasko poliçesine kasko kişiselleştirme özelliği ile sahip oluyor. Koalay.com müşterileri, kaskonun sağladığı güvenceler karşısında araçlarının risk durumunu bildikleri için “ihtiyaca yönelik kasko poliçesi yaptırma” olanağı ile primlerini kontrol altında tutabiliyor.

Sigorta şirketleri adına pazarlama faaliyetlerini yürüten Koalay.com, sektöründe önemli bir rekabet ortamı yaratıyor. Özellikle son zamanlarda trafik sigortası ve kasko primlerinde yaşanan yükselişlerin aksine, web sitesinde daima en uygun poliçelendirmeleri yapan Koalay.com, tam ve gerçek online brokerlik hizmeti veren tek platform. Online sigorta brokerliği sektöründe uzun yıllara dayanan uluslararası deneyimden gelen ciddi bir uzmanlığa sahip olan Koalay.com, ihtiyaçlarınıza uygun kişiselleştirilmiş bir kasko teklifi almak için en hesaplı yöntemlerin başında yer alıyor.

5 kolay soruda bütçenize en uygun teklifi bulabileceğiniz Koalay’da farklı sigorta şirketlerinin seçeneklerini bulabilirsiniz. Aracınıza en uygun poliçeyi seçtikten sonra güvenli bir ortamda kredi kartı bilgilerinizi girip poliçenizi anında satın alabilirsiniz. Satın aldığınız poliçeyi e-posta adresinize gönderebilir ve yazıcıdan çıktısını alabilirsiniz.

Etiketler: » »

Share
#

SENDE YORUM YAZ

6+7 = ?