logo

13 Eylül 2016

Sevilen dizi final yapıyor

1

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Hayatımın Aşkı 17. bölüm ile final yapıyor. Pazar akşamları seyircilere keyifli dakikalar yaşatan Hayatımın Aşkı dizisinin finalinde Gökçe, Kaan’ın teklifi ile büyük şok yaşıyor. Peki Gökçe, Demir’i mi yoksa Kaan’ı mı seçecek?

Kanal D ekranlarında keyifle takip edilen dizisi Hayatımın Aşkı 17. bölüm fragmanını yayınladı. Son bölümü ile seyircileri ekran başına kilitleyen Hayatımın Aşkı dizisinin yeni bölümünde Demir ve Gökçe yeniden bir arada. İkilinin mutluluğu ne kadar sürecek?

HAYATIMIN AŞKI SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Demir’in evlatlık meselesi ile ilgili arayışı devam eder. İpuçlarını takip eden Demir’in yolu bir kuyumcuya çıkar. Hâlâ “1982 yılında yaşayan” ve iletişim kurmanın imkansız olduğu bir kuyumcuyla karşılaşır. Demir, kuyumcuyla ne yapıp edip konuşacaktır. Kuyumcunun, gerçek ailesini tanıyor olması çok güçlü bir ihtimaldir ve Demir bu işin peşini bırakmayacaktır. Olaya Gökçe’nin de dahil olmasıyla bir plan yaparlar. O yıllarda yaşayan bir çiftmiş gibi kuyumcuya tekrar giderler… Tüm bu yaşananlar sırasında Demir ve Gökçe aşkı iyice alevlenir. Kaan ise Gökçe’ye kendini affettirmenin yolunu aramaktadır. İşler Kaan için daha da kötü gider. Gökçe’nin önünde Demir’le kavganın eşiğinden döner. Bu, Gökçe’nin iyice Kaan’dan uzaklaşmasına yol açar. Kaan’ın, Pelin’le tanışması, onu bir yol ayrımına sokacaktır.

hande

Kolay yoldan para bulmanın peşine düşen Bartu’nun aklına yeni bir fikir gelir. Ailesinin de evde olmamasıyla birlikte odasını kiraya verir. Ailenin zamansız eve geri dönmesiyle işler çok karışır.
Gökçe ve Demir arasındaki büyük yakınlaşma! Hayatımın Aşkı final bölümüyle Pazar 20.00’de Kanal D’de!
Hayatımın Aşkı final bölümüyle ekrana geliyor…

Etiketler: »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

4+10 = ?