logo


Sertleşme Sorununa Son Verin

 

Cinsellik, özellikle erkeklerin baskın olduğu toplumlarda birçok fiziksel ve psikolojik sorunu da beraberinde getirebilmektedir. Çünkü tarafların bu eylemi bir güç savaşı haline getirmeleri durumunda yaşanabilecek sorunlar ve cinselliğe yüklenen farklı anlamlar da söz konusu olabilmektedir. Bir tarafın kazanacağı bir savaş gibi görülen cinsellik sırasında yaşanan sorunlar, tüm ilişkiyi etkileyebilecek büyük problemlere de ortam hazırlamaktadır. Yaşanan sorunun sertleşme problemi ya da erken boşalma gibi erkek kaynaklı olduğu durumlarda, kişi yaşadığı iktidar kaybının ezici durumunu öfke patlamaları ile dışa vurabilmektedir.

 

Bu noktada cinsel sorunları partnerine mal ederek kendini aklamak durumunda kalan erkek aynı zamanda psikolojik sorunların da etkisine girmeye başlamaktadır. Kadının yanlış cinsellik bilgileri ile tüm yükü üzerine alarak anı kurtarma çabası içine girmesi, sorunun kısa vadede çözülmesine engel olarak ilerde başka problemlerin çıkmasına da ortam hazırlamaktadır. Bu noktada yanlış bilinen cinsel bilgilerin doğrulanmasını sağlayacak bir uzmanla görüşülmesi gerekmektedir. Öncelikle sertleşme gibi erkekten kaynaklanan bir sorunun fiziksel sebeplere dayanıp dayanmadığı tespit edilmelidir. Bu noktada yapılan taramalar neticesinde eğer fiziksel bir hastalığa rastlanılmıyorsa diğer etmenlerin etkisi üzerinde durulmaktadır. Çok sık karşılaşılan bir durum olarak, başka bir rahatsızlığı tedavi etmesi için kullanılan ilaçların yan etkilerinden dolayı sertleşme sorunlarının da görülebildiği bilinmektedir. Özellikle psikolojik hastalıklardan dolayı kullanılan yatıştırıcı ve sakinleştirici ilaçlar ereksiyon sorunlarına neden olabilmektedir.

 

Sertleşme sorunu tamamen psikolojik sebeplere dayandığı durumlarda, çiftlerin birlikte rehabilite edilmeleri gerekmektedir. Öncelikle kafada oluşan yanlış cinsellik algısı tedavi edilerek çiftlerin yakınlaşmaları sağlanmaktadır. Kısa ve özel bir tatil ya da baş başa yenecek yemeklerle tarafların rahatlamaları ve cinselliği bir mecburiyet olmaktan uzaklaştırmaları gerekmektedir. Bu noktada karşılıklı diyaloglarla yakınlaşmaları önerilen çiftlerin daha farklı metotlarla ilişki yaşamaları da önerilmektedir. Kimi zaman yoğun iş temposu, hayat mücadelesi, beden yorgunluğu, kişisel bakıma önem vermemek ve aşırı kilo alımı gibi basit sebepler cinsel isteksizliği ve sertleşme problemini gündeme getirebilmektedir. Yapılan sosyal diyalog çalışmalarına ve önerilere ek olarak destekleyici ürünler kullanılması da olumlu sonuçlar verebilmekte ve yaşanan cinsel sorunları çözebilmektedir. Sertleştirici hap, afrodizyak etkili ürünler, erken boşalmayı önleyen ürünlerin kullanılması sonuç verebilmektedir. Fakat bu ürünlerin mutlaka bilinçli olarak kullanılması ve önerilen tüketim şekli doğrultusunda tüketilmeleri gerekmektedir. Piyasada çok sayıda doğal ürün reklamı yapılmaktadır. Fakat bu ürünlerin içeriği dikkatli araştırılarak kullanılmalıdır ve doğallıklarıyla ilgili sorun olmadığı durumlarda tüketim tavsiyelerinin aynen takip edilmesi gerekmektedir. Aksi halde doğal ürünlerin bile bilinçsiz olarak tüketilmesi sonucu çok ciddi sorunlar ve hayati riskler ortaya çıkabilmektedir. Ereksiyon sorunu karşısında alınabilecek en etkin tedbirlerin başında vega 100 hap kullanımı gelmektedir.

 

Cinsellik ile ilgili her türlü sorunun temelinde, cinselliğin doğru olarak algılanmaması yatmaktadır. Bu bağlamda ele alındığında soruna kökten çözüm getirmek için, doğru cinsellik eğitimi alınması gerekmektedir. Hem yetişkinler için hem de çocuklar için farklı seviyelerde cinsellik eğitimi veren kurumlardan destek alınması gerekmektedir. Cinsellik, yanlış ele alındığında büyük bir işkence olarak görülebilirken doğru bilgilerle donanım andırıldığında hayata renk katan bir güzelliğe dönüşebilmektedir. Yeterli bilgi sahibi olunduğunda, cinsellikte çok sık yaşanan ereksiyon ve erken boşalma gibi sorunlar çok daha basit olarak atlatılabilmektedir. Nerde nasıl davranacağını bilen kişiler yaşadıkları soruna çözüm getiremedikleri noktada, bir uzmandan destek almak konusunda sıkıntı yaşamamaktadırlar. Çünkü ne cinselliğin, ne de cinsellikte yaşanacak sorunların utanılması gereken durumlar olmadığının bilincinde olarak hareket eden kişilerin sorunları çok daha kolay olarak çözülebilmektedir.

Vega 100 sertleştirici hap resmi satış: http://www.vega100hap.com

Share


#

SEN DE YORUM YAZ

5+4 = ?