logo


04 Mayıs 2015

Şeref Meselesi Yiğit’in değişimi!

şeref meselesi

Şeref Meselesi 23. bölümün son sahnesinde, Emir’in cinayetini üstlenmişti. Bunun üzerine Yiğit’in 24. bölümde başlayan değişimine tanıklık ediyoruz.

Şeref Meselesi dizisinin final yapmasına 2 bölüm kaldı ve sona yaklaştıkça Yiğit’in giderek değiştiğine şahit oluyoruz. Şeref Meselesi yeni bölümde Yiğit, Emir’in suçunu üstlendi ve savcılığa örgütle ilgili bilgi vermeyi de kabul etti.

ŞEREF MESELESİ 24. BÖLÜM ÖZETİ

Yiğit, hem kardeşinin geleceğini kurtarmak hem de etrafındakilerin daha fazla tehlikede olmasını engellemek için Emir’in suçunu üstlenir. Başsavcı Emir’i, Yiğit’in davasından alsa da genç adam, abisiyle yeni bir hayat kurmak için işin peşini bırakmaz.Cesedin ortaya çıkmasının arkasında Hakkı’nın olduğunu öğrenen Emir vakit kaybetmeden harekete geçer.
Kübra, evlilik yıldönümlerinde Emir’e sürpriz hazırlayarak, kocasıyla yakınlaşmak için büyük bir adım atar. Kardeş olduklarını hatırlayan Emir ve Yiğit ise aralarındaki buzları eritir. Sonunda Yiğit’in inadı kırılır ve savcılığa örgütle ilgili bilgi aktarmayı kabul eder. Bölümün sonunda ise Yiğit’in çevresinden ve dostlarından uzaklaşması, izleyicilere duygu dolu anlar yaşattı.

Etiketler: » » » » » »

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

6+10 = ?