logo


Şeref Meselesi yayından kalkıyor mu?

seref-meselesiKadrosunda yıldız isimler barındıran Şeref Meselesi’nin ilk sezon bitiminde yayından kaldırılacağı konuşuluyor.

Leyla ile Mecnun gibi AB grubunda başarılı olan proje, genel izleyicide alt sıralarda yer alıyor. Büyük umutlarla ekrana merhaba diyen Şeref Meselesi dizisinin düşük reytinglerinden dolayı 13. bölümde bitirilmesine karar verildiği iddia edildi.

Şükrü Özyıldız, Kerem Bürsin, Yasemin Allen, Şükran Ovalı gibi yıldız isimleri kadrosuna dahil ederek sezona güçlü bir giriş yapan dizi, reyting canavarına dayanamadı. Dizi başlamadan günler önce tüm İstanbul reklamlar ve billboardlarla bezenmiş, büyük reklam kampanyasının ardından dizinin yayınlandığı ilk gün ana haber bülteni iptal edilerek büyük polemiklere yol açmıştı.

Şeref Meselesi AB’de güzel giden reyting rakamlarına rağmen, genel izleyicide başarısızlığa uğruyor. Dizi, geçen hafta 15. sırada, bir önceki hafta ise 12. sırada yer aldı. Yapımcıların artık büyük paralara star isimlerle çalışmak yerine hikayesi kuvvetli dizilere ağırlık verme yoluna gideceği konuşuluyor.

Etiketler: » » » » » » » » » » » »

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

5+2 = ?