logo


Şeref Meselesi dizisine reyting şoku

seref-meselesiDün akşam Kanal D’de yayınlanan Şeref Meselesi dizisi ilk bölümüyle hayal kırıklığına uğrattı.

Tanıtımları ve oyuncuları ile dikkatleri üzerine çeken ve heyecanla beklenen Şeref Meselesi dizisi ilk bölümde beklentileri yarım bıraktı. Kerem Bürsin ve Şükrü Özyıldız’ın başrolünde olduğu dizide Yasemin Allen ve Şükran Ovalı da yer alıyor.

Kanal D’nin merakla beklenen dizisi Şeref Meselesi Pazar akşamı ilk bölümüyle ekrana geldi. Daha yayınlanmadan hayran kitlesini oluşturan dizi kötü bir başlangıç yaptı. Reyting sıralamasında Totalde 11. sırada olan Şeref Meselesi AB’de 3. olabildi.

‘O DİZİNİN TUTMAMASINI İSTİYORUM’

Öte yandan Fox TV’de sabah haberlerini sunan Çalar Saat’in başarılı sunucusu gazeteci İsmail Küçükkaya Kanal D’ye tepki gösterdi.

Kanal D’nin Pazar akşamı bir ilke imza atarak, yeni dizisi Şeref Meselesi’nin daha fazla reyting alması için Ana Haber Bülteni’ni yayınlamaması gazeteci İsmail Küçükkaya’nın tepkisine yol açtı. Çalar Saat programında Kanal D’nin dizi için haberlerini iptal etmesinin yanlış olduğunu söyleyen Küçükkaya, “Bir gazeteci olarak tüm haber bültenlerinin rekabet içinde olmasını istiyorum. Zaten habercilik kritik bir dönemden geçiyor. Dizi tutsun diye haber bülteninin yayınlanmaması büyük yanlış. Aydın Doğan’a da sesleniyorum siz medya patrosunuz böyle şeylere lütfen izin vermeyin” dedi. Küçükkaya, bir gazeteci olarak dün akşam uğruna haberlerin bile iptal edildiği Şeref Meselesi dizisinin tutmamasını gönlünden geçirdiğini de sözlerine ekledi.

Etiketler: » » » » » » » » »

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

1+7 = ?
#

Şeref Meselesi dizisine reyting şoku” için 1 yorum

  1. pazar değilde cuma veya cumartesi olsa patlama yapar

    0