logo


22 Nisan 2018

Şenol Güneş’ten çarpıcı açıklamalar

Kupadaki olaylı Fenerbahçe-Beşiktaş maçında başından yaralanarak hastaneye kaldırılan Şenol Güneş, takımının Yeni Malatyaspor karşısında aldığı 3-1’lik galibiyet sonrası çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Şenol Güneş’in açıklamaları şöyle:

“3 gündür rahatsızdım, sesim nasıl çıkıyor bilmiyorum ama konuşmaya çalışacağım.”

“İyi başladık oyuna, gole kadar iyiydik. Sabırlı oynamamız iyiydi ama sonra önde kopmalarımız oldu, pas yüzdelerimiz düştü. Tempolu oyunu telaşlı oyuna çevirdik.”

“Erol hocaya üzüldüm, takımını beğendiğimi söyledim ama hakem mi diyor? Halis Özkahya, Ankara’da Gençlerbirliği maçındakinden kötüsü burada yapıldı, kırmızı çıkmadı. Konuşmamamız salaklığımız değildir, bir insan bu kadar aşağılanmaz.”

“Bu ülkede haksızlığın ne olduğunu bilirim.”
“Arkadan konuşup da, hastaneden bildi alıp… Bu kadar kötü zihniyetle futbol maçı alsanız ne olur, almasanız ne olur. Hürriyet’ten beni aradılar, isim veriyorum. Mühim olan ölüm haline getirmeden bunları yapmak. Tuvalet kağıtlarını attılar, taş atan da olabilir.”

“Dünya Kupası sonrası 2002’den sonra yine yaptılar. Bu tip medya mensuplarına hakkımı helal etmiyorum. Bu ülkede çok ayıp ediliyor, sanatçıya, sporcuya çok ayıp ediliyor. Burada da, Fenerbahçe sahasında da bir şey atılmasın.”

“Taş gelmiş, çakmak gelmiş, ben hatırlamıyorum. Ben bir kere yüzümü dönmedim. Eğer kumpas varsa, komplo varsa, böyle var. Bu kadar çirkinlik olmaz, bizi yaralayan bu.”

“Benim yaşıma eleştiri yapanlara inşallah Allah o yaşı göstersin. Biz yokluktan geldik. Bu ülkenin sırtından geçinenler biraz daha dikkatli olsun.”

“Yok Ümit ile kavga etti, yok şöyle, böyle yapıyor… Zaman zaman sahada gerginlik var da bu kadar kavgayı ben mi yarattım? Namusumuyla top oynuyoruz.”

“Avrupa Şampiyonası için Pepe’ye, Ricardo’ya gel çekim yapalım diyorlar, sen Ricardo’ya taş atıyorsun. Ondan sonra Beşiktaş kollanıyor. Yapmayın.

Etiketler: » » » » » »

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

8+8 = ?